Ristisõjad kui seiklus Pühakud, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Ristisõjad kui seiklus. Pühakud, patused ja narrid, Kurt Frischler, Olion 2007 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Molotov, Vorošilov, Soome epopöa..""Марийдкое народно..""Mängukaardid. Mängud. Trikid. Os..""The 20th Century Art Book""Lahendamata juhtum. Kadunud tüdru..""Tšempionide eine""Nõmme Gümnaasium 75""Unenägude seletaja""Kadunud poeg. Näidend kolmes vaat..""Kõik need aforismid""Palkmajad. Konstruktsioon ja ehita..""Pikk päev""Veider aeg""Õmbleme pluusi""Flirdi minuga!""Ehitiste hüdroisolatsioon. Mida v..""Soome-Eesti sõnastik. Suomalais-v..""Mõrv võib kinni panna su kasvu""Hõbekäsi""Mangode hooaeg""Kunstiliigid""Pilkaja 2016/4. Pilke- ja naljaaja..""Viimane tüdruk. Minu lugu vangip..""Minu väike Piibel piltides""Väga efektiivse inimese 7 harjumu..""Avameelselt naistest. Naise süda...""Debby võrgutused""6. detsember""Vatikan. Ühe maailmavõimu ajaloo..""Traktoragregaatide efektiivsus põ..""Valge maur ja tema aur. Mõttepude..""Nii näen sind ikka""Ja taamal laulavad metsad""Nupula. Matemaatika ja füüsika ..""Keemia X klassile""Kolmekümnesed""500 kompositsioonivõtet ja nõuan..""Rat Trap""Head naabrid""Anna ja võta""Sõda Euroopa ajaloos""Aleksander Puškin""Puuviljad ja marjad Eestis. Pomolo..""Murduvas maailmas. Mälestusi""Statistiline raadiotehnika 1. osa""Eesti-inglise koolisõnaraamat""Sobiv soolestikule! Tundliku kõhu..""Laste eelmised elud. Kuidas mäles..""501 filmitähte""Скок-поскок. Альбо..""Иллюстрированная ..""Valik teatriartikleid""Graniitmees""Infotehnoloogia. Eesti-inglise. In..""Mefisto klubi""Püha lootus""Sinu täheke (nõuandeid oktoobril..""Pohmell""Agatha Raisin ja surmatants""Народ майя""Vapsiku lend""Спальни""Vinski lood""Eesti-inglise vestmik. Estonian-En..""CorelDRAW 8. Käsiraamat""Must roos. Triloogia II raamat""Automehaaniku käsiraamat"
67 tk kogusumma: 674,30 EUR

Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri: Ristisõjad kui seiklus. Pühakud, patused ja narrid
Autor(id): Kurt Frischler
Kujundaja: Tiina Sildre


Kirjastus: Olion
Linn: Tallinn
Aasta: 2007
Originaalkeel: saksa keel
Tõlkija: Vladimir Beekman
ISBN: 9789985665022 9985665023
Lehekülgi: 295

Seisukord: heas seisukorras raamat

Mõõdud: 140 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Ristisõjad ehk ristiretked olid sari sõjakäike 11.-13. sajandil, mis olid enamasti paavstide algatatud. Ristisõdade algne eesmärk oli Püha Maa vabastamine moslemitest, kuid osa ristisõdu olid suunatud eurooplaste vastu (Konstantinoopoli rüüstamine, sõda katarite vastu, Läänemere ümbruse ristiusustamine). Paljude itta suundunud eurooplaste jaoks algas ristisõda kui põnev seiklus, aga kujunes raskeks katsumuseks.
See raamat kirjeldab kõike, mis nende sõdadega kaasnes: ääretut julmust, saagihimu, intriige, usufanatismi, juhmust, võimuiha, ennenägematuid rikkusi, vapraid rüütleid ja kauneid naisi, eelkõige aga massipsühhoosi, mis kahe sajandi vältel Lääne-Euroopas valitses.


Originaali pealkiri Das Abenteuer der Kreuzzüge : Heilige, Sünder und Narren. Eesti keeles

Märksõnad
palverännakud
ristisõjad
paavstid
monarhid
rüütlid
sõjavägi
vallutamine
lahingud
kõrgkeskaeg
sõjaajalugu
kirikulugu
Euroopa
Lähis-Ida
Jeruusalemm
Bütsants
aimekirjandus

Hind: 14,00 EUR
Ristisõjad kui seiklus. Pühakud, patused ja narrid, Kurt Frischler, Olion 2007 | vanaraamat.ee
Ristisõjad kui seiklus. Pühakud, patused ja narrid, Kurt Frischler, Olion 2007 | vanaraamat.ee
Ristisõjad kui seiklus. Pühakud, patused ja narrid, Kurt Frischler, Olion 2007 | vanaraamat.ee
Ristisõjad kui seiklus. Pühakud, patused ja narrid, Kurt Frischler, Olion 2007 | vanaraamat.ee
Ristisõjad kui seiklus. Pühakud, patused ja narrid, Kurt Frischler, Olion 2007 | vanaraamat.ee
Ristisõjad kui seiklus. Pühakud, patused ja narrid, Kurt Frischler, Olion 2007 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud