Teema: Keeleõpikud
Pealkiri:
Eesti keele harjutusvara kesk- ja kõrgastmeleAutor(id): Maie Sooneste
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2005
Originaalkeel:
ISBN: 9789985310458
Lehekülgi: 238
Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Mõõdud: 240x170
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Käesolev raamat on mõeldud kasutamiseks töövihikuna ja harjutuste lahendused tuleb kirjutada selle lehekülgedele. Õppevahendi kokkupanemisel on silmas peetud eeskätt praktilist eesmärki: pakutav materjal on otseselt seotud kirjaliku väljendusoskusega. Õppevahendis on käsitletud mõningaid tähtsamaid eesti keele grammatika teemasid, mille juurde on lisatud harjutused. Töövihik on mõeldud eeskätt auditoorseks tööks, kuid sobib ka iseseisvaks eesti keele grammatika baasteadmiste omandamiseks vanemates klassides ja keelekursustel.
Эстонский сборник упражнений среднего и продвинутого уровня
Märksõnad:
Varrak
eesti keel
võõrkeel
töövihikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Eesti keele harjutusvara kesk- ja kõrgastmele, Maie Sooneste, Varrak 2005Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Keeleõpikud alla viimati lisatud:
Helgi Andresson, Milvi Paivel, Saksa keele õpik algajaile,
Valgus, 1990, hind: 8,00 eurot
Sylvia Goulding, 15 minutit saksa keelt,
Koolibri, 2007, hind: 8,00 eurot
Lauri Leesi, Vene keel - minu kirg. Русский язык - моя страсть,
Avita, 2000, hind: 12,00 eurot
Lihtne vene keele grammatika harjutuste ja võtmega / Краткая грамматика русского языка с упражнениями и ключом к ним,
TEA Kirjastus, 2003, hind: 20,00 eurot
Mai Frick, Soome keel iseõppijale. Kesktasemele + 4CD-d,
TEA Kirjastus, 2009, hind: 28,00 eurot
Lauri Leesi, Prantsuse keele õpik algajaile,
Valgus, 1987, hind: 15,00 eurot
Mare Müürsepp, My home, family and friends,
TEA Kirjastus, 2001, hind: 4,50 eurot
Walt Disney, Inglise-eesti piltidega sõnaraamat,
Egmont Estonia, 1991, hind: 13,00 eurot
Kairi Palusoo, Pille Ruusamäe, Õpime inglise keelt (CD puudub!!!),
Ajakirjade Kirjastus, 2007, hind: 8,00 eurot
Burt OLoosy, Do You Speak English?,
Koolibri, 2004, hind: 14,00 eurot
Keeleõpikud all on 1216 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!