Teema: Looduse, teaduse, tehnika ja silmaringi raamatud lastele
Pealkiri:
Minu sõbrad üle maailma: EestiAutor(id): Mari-Ann Meigo Fonseca
Kirjastus: Mamefo OÜ
Linn:
Aasta: 2025
Originaalkeel:
ISBN: 9789908974606
Lehekülgi: 54
Sari: Minu sõbrad üle maailma
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 170x170
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
“Minu sõbrad üle maailma” on lasteraamatute sari 3-7-aastastele lastele, mis viib lapsed avastama, kuidas elavad nende eakaaslased üle maailma. Sel korral tutvustab sõber Liisi oma kodumaad Eestit. Igal lehel on päriseluline foto ja lihtne lause, mis kutsub ümbrust märkama ja õppima Eesti riigi ja kultuuri kohta. Raamat sobib nii ette lugemiseks kui ka lugema õppivale lapsele. Vanematele on lisatud huvitavaid fakte. Raamatusse on põimitud ka aastaaegade, värvide ja loendamise õppimist. Raamat kasvatab uudishimu, empaatiat ja rõõmu maailma avastamisest.
Märksõnad:
Mamefo OÜ
Minu sõbrad üle maailma
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Minu sõbrad üle maailma: Eesti, Mari-Ann Meigo Fonseca, Mamefo OÜ 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Looduse, teaduse, tehnika ja silmaringi raamatud lastele alla viimati lisatud:
Aleksei Vladimirov, Maailm püsib viljateral. Lugu seitsmes peatükis ja huvitavate killukestega sellest, kuidas inimene õppis tundma viljatera saladusi,
Eesti Raamat, 1988, hind: 4,00 eurot
Giovanni Caselli, Elu läbi sajandite,
Varrak, 1996, hind: 6,00 eurot
Rein Saluri, Konnad ja maod,
Eesti Raamat, 1979, hind: 4,00 eurot
Barbara Taylor, Plaanid ja kaardid. Fakte ja katseid geograafiast,
Koolibri, 2003, hind: 7,00 eurot
Andrus Voitk, Sõida seenele!,
Eesti Loodusfoto, 2004, hind: 8,00 eurot
Minu Maailm Nr 19. 2015/4. Lasteajakiri täis avastusi! Loodus-legendid-teadus-ajalugu-mõistatused,
Sunwells, 2015, hind: 2,50 eurot
Jennifer Moore- Mallinos, Nii palju tundeid. Mida nad kõik tähendavad? (44 tunnet, millest mõelda),
Pilgrim, 2018, hind: 14,00 eurot
Jüri Piik, Matsalu roostikus. Jutustus,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1971, hind: 2,50 eurot
Tiia Toomet (koostaja), Unustatud mänguasjad. Vapper sõdur Peeter Pons, kuldpaberist kingadega tantsijatar ja teised Eesti keeles ilmunud lastelugusid 20. sajandi algupoolelt,
Tänapäev, 2005, hind: 11,50 eurot
Benoit Coppée, Sinine saar,
Euroopa Ühenduste Ametlike Väljaannete Talitus, 2007, hind: 3,00 eurot
Looduse, teaduse, tehnika ja silmaringi raamatud lastele all on 1591 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!