Teema: Majandus, poliitika
Pealkiri:
Warren Buffetti tee. Maailma Suurima Investori investeerimisstrateegiadAutor(id): Robert G. Hagström
Kirjastus: K-Kirjastus
Linn:
Aasta: 2000
Originaalkeel: Inglise
Tõlkija: Oliver Roots
ISBN: 9985607945
Lehekülgi: 242
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 149 × 226 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
«See on tähtsaim aktsiateemalistest raamatutest, mis 1990ndail aastail käesoleva hetkeni on ilmunud. Ostke ja lugege seda»
Kenneth L. Fisher, Forbes
«See on esmaklassiline. Buffeti sõnad äratavad suurt tähelepanu, ent mitte keegi pole kirjeldanud tema tegusid paremini kui Hagström. Siin kirjeldatakse tema iga suuremat aktsiaostu ning nende ostude põhjuseid. Äärmiselt huvitav. Seda võiks isegi proovida.»
John Rothchild, ajakirja «Time» finantskolumnist
Originaali pealkiri: The Warren Buffet way : investments strategies. Eesti keeles
Märksõnad
Buffett, Warren, 1930-
investorid
investeeringud
aktsiad
väärtpaberid
ettevõtjad
investeeringuhaldus
investeerimispoliitika
majanduslik väärtus
Ameerika Ühendriigid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Warren Buffetti tee. Maailma Suurima Investori investeerimisstrateegiad, Robert G. Hagström, K-Kirjastus 2000Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Majandus, poliitika alla viimati lisatud:
Richard Nelson Bolles, Mis värvi on sinu langevari. Praktiline käsiraamat neile, kes töökohta otsivad või vahetada tahavad,
K-Kirjastus, 2000, hind: 18,00 eurot
Üleliiduline Vabatahtlik Karskusühing, Üleliidulise Vabatahtliku Karskusühingu põhikiri. Устав Всесоюзного добровольного общества борьбы за трезвость,
Eesti Raamat, 1986, hind: 2,80 eurot
Bonita M. Kolb, Kultuuriturundus,
Atlex, 2005, hind: 6,00 eurot
Paul Luhtein, Ivo Manfred Rebane ja Hannes Walter, Eesti riiklikud teenetemärgid. The Estonian state decorations. Les decorations nationales de lEstonie,
SE & JS, 1998, hind: 15,00 eurot
Evald Übi, Planeerimise ja juhtimise matemaatika,
Külim, 1998, hind: 10,00 eurot
Esitluste tegemine. Asjatundlikud lahendused igapäevastele probleemidele,
Äripäev, 2010, hind: 6,00 eurot
Tiiu-Reet Kõrven, Dokumendihaldus,
Külim, 2006, hind: 10,00 eurot
koostanud Jaak Kivimäe, Ettevõtja turva-ABC 1,
Estada, 2000, hind: 8,00 eurot
Asta Teearu, Erik Krumm, Ettevõtte finantsjuhtimine,
Pegasus, 2005, hind: 25,00 eurot
Toivo Tootsen, Seitsmes suurriik Eestis. Fakte, mälestusi ja mõtteid Eesti Ajakirjanike Liidu 85. sünnipäeval,
Revelex, 2004, hind: 4,00 eurot
Majandus, poliitika all on 2533 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!