Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Päevane vahtkondAutor(id): Sergei Lukjanenko ja Vladimir Vassiljev
Kujundaja: Toomas Niklus
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2010
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: Tanel Rõigas ja Peep Ilmet
ISBN: 9789985320068
Lehekülgi: 396
Sari: F-sari
Seisukord: kaaned pisut kulunud ja kiletatud, sisu korras, raamatukogust kustutatud eksemplar
Mõõdud: 147 × 206 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
F-sari
„Öised jahimehed” linnatänavatel. Vampiirid ja libahundid, nõiad ja manatargad. Need, kes tegutsevad tundidel, kui maale laskub pimedus. Need, kes on sajandeid vastu seisnud valgete maagide jõule. Sest nad teavad, et tasakaal peab säilima ja mõistavad, et Pimedus on sellele maailmale sama oluline kui Valgus.
Selles raamatus saab lugeja teada, kuidas toimib Pimeduse pool - Päevane Vahtkond. Kuidas püüab Zavuloni äraolekul juhtida Moskva Päevast Vahtkonda eestlasest must maag Edgar, mida tähendab mustadele vabaduse mõiste, kas Euroopa taevasse ilmub iidne draakon ja kas Teistsuguste maailmas on kohta kirglikule piire ületavale armastusele? Tegevus kulgeb suvisest Krimmist lastelaagrist Artek jäisesse Moskvasse ja aastatuhandevahetuse Prahasse, taustaks viited vene rockmuusikale.
Sergei Lukjanenko juba klassikaks kujunenud romaanisari kirjeldab maailma, mis hoolimata mustast ja valgest maagiast on nukralt tuttav ja võibki eksisteerida siinsamas. Sarja esimene osa, „Öine Vahtkond“ ilmus eesti keeles Varrakult 2008. aastal.
Hind:
15,00 EURTeema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Erle Stanley Gardner, Viirastusliku varanduse juhtum,
Elmatar, 2004, hind: 5,50 eurot
Leo Kunnas, Sõda 2023. Kõigile, kes võitlevad oma koletistega. Sõda 2023. Taavet. Kõigile, kes ekslevad oma labürintides. Dokumentaalromaan veel sündimata sündmustest,
Küppar & Ko, 2016, hind: 21,00 eurot
Thomas Mann, Mario ja võlur. Novell,
Perioodika, 1982, hind: 1,80 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Põrgupõhja uus vanapagan,
Eesti Raamat, 1970, hind: 4,00 eurot
Lili St. Crow, Veidrad inglid,
Pegasus, 2012, hind: 8,00 eurot
Mary Higgins Clark, Ma ei anna su hingele rahu,
Ersen, 2014, hind: 13,00 eurot
Enn Vaino, Metsakiisu, armutu murdja,
Enn Vaino, 2012, hind: 6,00 eurot
Herman Sergo, Näkimadalad I-III,
Eesti Raamat, 1984, hind: 10,00 eurot
Javier Marías, Berta Isla,
Penguin Books, 2019, hind: 8,00 eurot
Emil Tode, Piiririik,
Tuum, 1993, hind: 25,00 eurot
Ilukirjandus all on 23325 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!