Teema: Toataimed
Pealkiri:
Orhideed. Taimeriigi juveelidAutor(id): Virve Roost
Kujundaja: Jaan Tammsaar
Kirjastus: Maalehe Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2003
Originaalkeel:
ISBN: 9985642171
Lehekülgi: 136
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 222 × 274 mm
Suurus: suures formaadis ja kõvade kaantega raamat
Sisu:
Raamat sisaldab ka: Kaunitarid kirjamarkidel / Karl Pohjakallio
Virve Roost on kirjutanud ja tõlkinud palju lilleraamatuid. Selles raamatus on juttu ühtedest põnevamatest lilledest terves taimeriigis. Mitmed autori kolleegid üle maailma aitasid kaasa kauni raamatu valmimisele, sest meie botaanikaaiast kõiki iludusi leida ei ole. Küll aga oskab rahvusvaheliselt tunnustatud kasvataja kirjutada nii, et tekib tahtmine müstilist lille lähemalt uurida ja ka kasvatada. Illustreeritud värvifotodega. Raamat ilmub autori juubeliks.
Märksõnad:
orhideelised
kaitsealused taimeliigid
aimekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Orhideed. Taimeriigi juveelid, Virve Roost, Maalehe Raamat 2003Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kodu ja aed alla viimati lisatud:
Fritz Dietrich Altmann, Merisiga,
Egmont Estonia, 2005, hind: 8,00 eurot
Klaire Kolmann ja Katri-Evelin Kont, Puhas kodu loodussõbralikult ja keemiata. Praktiline perenaine II,
Agitaator, 2011, hind: 10,00 eurot
BabasBabas, Kuidas kodustada inimest. Mida kassid arvavad inimesest ja tema elust,
Pilgrim, 2024, hind: 14,00 eurot
Virve Roost, Toalilled,
Maalehe Raamat, 2006, hind: 26,00 eurot
Harri Poom, Kaktused kääbustest hiiglasteni,
Varrak, 2012, hind: 18,00 eurot
Urmas Grišakov ja Ülle Grišakov, Aiakunst Eestis (1. osa),
Maalehe Raamat, 2004, hind: 40,00 eurot
Ülle Grišakov, Urmas Grišakov, Aiakunst Eestis II. Väliseluruumi ehitamine,
Maalehe Raamat, 2005, hind: 40,00 eurot
Lars Mytting, Küttepuud. Kõik puulõhkumisest, puude ladustamisest, kuivatamisest, puukütte hingeelust.,
Sinisukk, 2014, hind: 20,00 eurot
Peter Himmelhuber, Kaunis kiviktaimla,
Tormikiri, 2004, hind: 6,00 eurot
Sylvia Carroll, Vulisevad purskkaevud,
Tormikiri, 2005, hind: 9,00 eurot
Kodu ja aed all on 1394 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!