Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Ainult koos tütregaAutor(id): William Hoffer, Betty Mahmoody
Kujundaja: Ülo Emmus
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2002
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Karin Suursalu
ISBN: 9985735145
Lehekülgi: 486
Sari: [valge raamat]
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 150 × 218 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
VPT
1984. aasta augustis sõitis Michigani koduperenaine Betty Mahmoody kaheks nädalaks oma mehe kodumaale Iraani. Oma õuduseks avastas ta seal, et on koos nelja-aastase tütre Mahtobiga šiitlikule islami usule andunud mehe vangid maal, kus naisi peetakse peaaegu orjadeks ja ameeriklasi põlatakse. Neil oleks lootust põgeneda ainult smuugeldajate abiga, kuid tee üle mägede on ohtlik ja lapsi ei taheta kaasa võtta.
Vaprast naisest ja tema hingematvast odüsseiast on tehtud ka film, milles peaosa mängib Oscari võitja Sally Field.
Originaali pealkiri: Not without my daughter
naised, ameeriklased, segaabielu, peresuhted, perevägivald, eluolu, Iraan, dokumentaalkirjandus, mälestused
Sari: [valge raamat]
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ainult koos tütrega, William Hoffer, Betty Mahmoody, Sinisukk 2002Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Pierre Loti, Proua Krüsanteem,
Eesti Raamat, 2010, hind: 9,00 eurot
Eduard von Keyserling, Õhtused majad (jutustus). Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1989, hind: 7,00 eurot
Elin Pelin, Kloostri viinapuu all. Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1987, hind: 4,50 eurot
Guy de Maupassant, Rasvarull. Kaks sõpra (novellid). Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1985, hind: 4,00 eurot
Mika Waltari, Tants üle haudade. Porvoo riigipäeva ajast,
Orto, 1955, hind: 10,00 eurot
Mika Waltari, Angelos. Tema päevaraamat Konstantinoopoli vallutamisest a. 1453 Kristuse ajastu lõppedes (romaan),
Orto, 1955, hind: 15,00 eurot
Yasunari Kawabata, Tuhat kurge. Vana pealinn,
Eesti Raamat, 2001, hind: 13,00 eurot
Sjón, Virvarebane,
Pegasus, 2013, hind: 15,00 eurot
Arthur Koestler, Keskpäevapimedus. Pühendatud,
Postimees Kirjastus, 2023, hind: 20,00 eurot
Virginia Ironside, No! I Dont Want to Join a Bookclub,
Penguin Books, 2006, hind: 6,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7177 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!