Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Kasper ja viis tarka kassiAutor(id): Kristiina Kass
Kujundaja: Dan Mikkin
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel:
ISBN: 9789985622865
Lehekülgi: 88
Sari: Minu esimene raamat (Tänapäev)
Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Mõõdud: 172 × 216 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Kasper kolib oma perega vanasse puumajja ja saab naabriks veidra vanatädi Amaalia. Esialgu on poiss veidi pettunud, sest naabruses ei ela ühtegi lastega peret. Õnneks on Amaalia-tädil viis vahvat kassilast, kes on mitu korda nutikamad kui tavalised loomad. Nendega saab Kasper peagi heaks sõbraks. Kui vanatädi usaldab Kasperile oma kasside suure saladuse, tuleb poisile ebatavaline idee.
Kirjanikest vanemate Asta ja Kalju Kassi noorem tütar Kristiina Kass on sündinud 1970. a Tartus, koolis käinud ja suureks kasvanud Tallinnas. Pärast Tallinna Kunstigümnaasiumi lõpetamist asus ta Helsingi ülikoolis soome keelt õppima. Tema lastejutte koos illustratsioonidega on ilmunud Soome ajalehtedes ja ka Eesti lasteajakirjades. Käesolev raamat on autori esimene kõvade kaante vahele jõudnud lugu, mis esmakordselt ilmus 2005. aastal.
Juurdetrükk.
Illustreerinud: Kristiina Kass
Sari: Minu esimene raamat (Tänapäev)
Teatud klassides kohustuslik kirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kasper ja viis tarka kassi, Kristiina Kass, Tänapäev 2011Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Otfried Preussler, Väike nõid,
Eesti Raamat, 1979, hind: 9,00 eurot
Kuulo Kutsar, Esmaabi aabits,
Valgus, 1994, hind: 5,00 eurot
Aino Pervik, Kaarist on kasu (NUKK puudub!!!),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1971, hind: 4,00 eurot
Juhan Kunder, Imelik peegel,
Eesti Raamat, 1975, hind: 4,00 eurot
Ukraina muinasjutte. Saja rahva lood,
Eesti Raamat, 1979, hind: 4,50 eurot
Koostanud Linda Viiding, Soome muinasjutte. Saja rahva lood,
Eesti Raamat, 1980, hind: 5,00 eurot
Ole Lund Kirkegaard, Kummi-Tarzan ja teised,
Eesti Raamat, 1990, hind: 12,50 eurot
James Krüss. Toimetanud: Inna Lusti, Majakas Vähimadalal,
Tänapäev, 2005, hind: 6,00 eurot
Aleksei Vladimirov, Maailm püsib viljateral. Lugu seitsmes peatükis ja huvitavate killukestega sellest, kuidas inimene õppis tundma viljatera saladusi,
Eesti Raamat, 1988, hind: 4,00 eurot
Giovanni Caselli, Elu läbi sajandite,
Varrak, 1996, hind: 6,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 15844 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!