Eesti kirjanduse ajalugu, Cornelius Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Eesti kirjanduse ajalugu, Cornelius Hasselblatt, TÜ Kirjastus 2016 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"The Big Organ Of Riga Dom""Meisterda tuppa ja õue. 43 head i..""Oo tähine, tähine öö. Näidend..""Dictionary of Artificial Intellige..""Suur rohepesu käsiraamat""Ilupuude ja -põõsaste omaduste n..""Henriku Liivimaa kroonika. Heinric..""Loova elu teejuht""Valik rektsioone""Söö, palveta, armasta. Ühe nais..""Mõtteid muutuvas maailmas. Esotee..""Haldjad. Kunst, ajalugu, uskumused""Pitsikuduja""Magistraallabürint""Jaan Rannap. Kirjanduse nimestik""Alfred Kongo maalid. Näituse kata..""Veidrad fenomenid. Üle 1500 põne..""Jaan Kross. Bibliograafia 1997-200..""Feng shui. Kuidas kujundada energe..""Gulagi arhipelaag 3. Kirjandusliku..""Kas tunned mind? Mää mää""Kunstiteaduslikke uurimusi 2008/4 ..""Chemical and isotope evolution of ..""Koduveinid, liköörid, siirupid j..""Saatuse uperpallid. Vähetuntud fa..""Loominguline logiraamat""Igapäevane nõiakunst""Pailapsiin""Iseenda laps""Muusa""Sõidukid ja reisimine enne ja nü..""Minekulaulud""Kihva Värdi kiusujutud""Maru maitsev maailm. Aasta helelil..""Üraski hääl läbi küproki""Validation of identification and a..""Koera teekond""12 asja, mida koolis ei õpetatud,..""Ernie. Kodaniku taskuraamat nr. 7""Elena""Armastuse tagasitulek""Teine viiul""Looming 1938/1-5. Eesti Kirjanikku..""Saladuslik naine""English. Step two""Akvaarium""Matemaatilise statistika tabelid I..""Pikker 1986/19""Ootamatu rõõm tavalisest elust. ..""Taastatud logiraamat""Isendlikud esseed. Väekirjad 5""Exodus""Kolm musketäri I""Viimane ükssarvik""Ballaade""Pikker 1985/7"
56 tk kogusumma: 608,20 EUR

Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri: Eesti kirjanduse ajalugu
Autor(id): Cornelius Hasselblatt
Kujundaja: Piia Ruber


Kirjastus: TÜ Kirjastus
Linn:
Aasta: 2016
Originaalkeel: saksa keel
Tõlkija: Ave Mattheus, Maris Saagpakk ja Mari Tarvas
ISBN: 9789949770953
Lehekülgi: 735
Sari: Heuremata. Humanitaarteaduslikke monograafiaid

Seisukord:

Mõõdud: 175 × 250 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvas köites

Sisu:
«Eesti kirjanduse ajalugu» on esmakordselt ilmunud saksa keeles (2006) ning esimene eesti kirjanduse ulatuslik käsitlus, mis pärineb välismaalasest uurija sulest. Raamat vaatleb kirjandust kultuuriloolises kontekstis ning hõlmab kogu eesti sõnakunsti toodangut, alustades rahvaluulest ja esimestest trükistest ning lõpetades 21. sajandi alguse võrguväljaannetega.

Cornelius Hasselblatt (PhD, sünd 1960) on keele- ja kirjandusteadlane ning ajaloolane ja tõlkija. Ta on õppinud Hamburgi ja Helsingi ülikoolis fennougristikat, ajalugu ja kirjandusteadust. Ajavahemikul 1998−2014 oli ta Hollandis Groningeni ülikoolis soome-ugri keelte ja kultuuride professor. Tema kesksed uurimisvaldkonnad on eesti keel ja eesti kirjandus, eriti keelekontaktid ning eesti kirjanduse vastuvõtt ja levik saksa keeles. Ta on avaldanud ligi 400 artiklit, esseed ja arvustust, 20 monograafiat ja toimetanud üle 15 kogumiku. Ta on tõlkinud üle 30 eesti autori saksa (ning koos Marianne Vogeliga hollandi) keelde, kõige rohkem näiteks Andrus Kivirähki, Jaan Krossi ja Viivi Luike. Aastast 2015 on ta Eesti Teaduste Akadeemia välisliige.


Originaali pealkiri Geschichte der Estnischen Literatur. Eesti keeles

Märksõnad
eesti
kirjandusajalugu
Heuremata. Humanitaarteaduslikke monograafiaid

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Keel ja kirjandus alla viimati lisatud:

Udo Uibo, Sõnalood. Etümoloogilisi vesteid,
Tänapäev, 2014, hind: 19,00 eurot

Koostanud Aili Kalavus ja Mare Müürsepp, Kui Arno isaga koolimajja jõudis... Oskar Lutsu «Kevade» kommenteeritud kooliväljaanne,
Ilo, 2007, hind: 15,00 eurot

Villem Grünthal-Ridala, Tõu küsimus. Eesti Mõttelugu nr. 119,
Kirjastus Ilmamaa, 2014, hind: 12,00 eurot

Ivar Grünthal, Müütide maagia,
Ilmamaa, 2001, hind: 9,00 eurot

Rudolf Põldmäe, Vennastekoguduse kirjandus,
Ilmamaa, 2011, hind: 13,00 eurot

Karl August Hindrey, Minu sajand,
Ilmamaa, 2021, hind: 13,00 eurot

Linnart Mäll. Koostanud Märt Läänemets, Nulli ja lõpmatuse kohal,
Ilmamaa, 2003, hind: 15,00 eurot

August Annist, Kirjanduskultuur,
Ilmamaa, 2017, hind: 13,00 eurot

Helmi Eller, Eestlased eksiilis,
Ilmamaa, 2022, hind: 15,00 eurot

Mall Jürma; koostanud Hando Runnel, Naine raamatute keskel,
Ilmamaa, 2021, hind: 13,00 eurot



Keel ja kirjandus all on 1424 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Eesti kirjanduse ajalugu, Cornelius Hasselblatt, TÜ Kirjastus 2016 | vanaraamat.ee
Eesti kirjanduse ajalugu, Cornelius Hasselblatt, TÜ Kirjastus 2016 | vanaraamat.ee
Eesti kirjanduse ajalugu, Cornelius Hasselblatt, TÜ Kirjastus 2016 | vanaraamat.ee
Eesti kirjanduse ajalugu, Cornelius Hasselblatt, TÜ Kirjastus 2016 | vanaraamat.ee
Eesti kirjanduse ajalugu, Cornelius Hasselblatt, TÜ Kirjastus 2016 | vanaraamat.ee
Eesti kirjanduse ajalugu, Cornelius Hasselblatt, TÜ Kirjastus 2016 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud