Kus siin anekdoot on? Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kus siin anekdoot on? Naljalugusid Eesti muusikutest, Heino Rannap, Tänapäev 2011 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Mees Carlton-hotellis""Hiir Sennimeri seiklused maakodus""Looming 1990/5""Olmemürgituste vältimine""Laura ja tema sõbrad""Raadiotehnika kursus""Süda paberil""Alaizabel Cray painaja""Supiraamat""Havisuvi""Kuukivi""Punk ei ole surnud""Doc McStuffins""Gurmee merel. Onboard gourmet""Meil kummitab""Kalender 2006""Suure arsti jälgedes 4""Hunt ja seitse kitsetalle""Millest kõnelevad tähed ja plane..""Raami sees""Punaoja poisid""Autojuhtimiskunst""Apokrüüfid""Väike maailm""Raisakullid""Haldjad, vägilased, tormilinnudâ€..""Leninism ja rahvuslik vabadusliiku..""Talv Mallorcal""Psychogeist""Edukas suhtekorraldus""Kevadine maa""Maailmaimed. Inimkonna aarded""Lips-laps, lehelind""Vaba valik""Jälle armastada!""Enesetapp""Algebra õpik keskkooli X klassile""Üle mägede. Valitud jutustused""Eesti NSV teatrid 1958/2""Veider eesel""Väike eesti-inglise ja inglise-ee..""Tuulevaikus""Olümpia MiÅ¡kad""Lendaja saatmine ja tegemine. (vä..""Tallinna tuulelipud""Sordiaretus ja seemnekasvatus""Väike ranits""Kui aeg seisab""Eesti Gootika XX""Kesalill""Ma kujutlen""Kõrvakiil inimkonnale. Esimene ra..""Dekaani detsember""Isamaa""Eesti keele foneetika. 2. osa. Õp..""Komissar Reks""Süsihappegaasirežiim kasvuhoonet..""Frau Sorge""''Racundra'' esimene merereis""Teeme ise stereopilte""Top 10. Istanbul""Võta vabalt""Everything About Me Is Fake ... A..""Mida teie nägu ilmutab. Hiina iid..""Pikkade juustega Merovingid""Reisimeditsiini teatmik""Aadam ja Eeva (jutustused)""Elust enesest""Jumalate mets (memuaarid)""Ajalooline Ajakiri 2012/1-2""Ja siis ma upun""Generations in Estonia: Contempora..""Külmetus ja külmarohud. Igal per..""Üliõpilastööd ja nende vormist..""Urho Kekkonen ja Eesti""Saksa keele grammatika"
76 tk kogusumma: 610,10 EUR

Teema: Huumor
Pealkiri: Kus siin anekdoot on? Naljalugusid Eesti muusikutest
Autor(id): Heino Rannap

Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel: eesti keel
ISBN: 9789949270767
Lehekülgi: 150

Seisukord: kaaned kohati kulunud, sisu korras

Mõõdud: 205x150 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
#T312# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL.

Siinsed anekdoodid on enamasti päriselt juhtunud. Heino Rannap on muusikute humoorikaid vahejuhtumeid ja lõbusaid apsakaid üles kirjutanud aastaid, samuti kogunud iseloomulikke seiku ka monograafiatest, ajakirjadest, ajalehtedest. 2009. aastal ilmus neist kogumik „Lõbusaid lugusid eesti muusikutest“. Muusikud on rõõmsameelne rahvas, apse ja eksimusi saadab ikka mažoorne kõla, sestap jätkus uusi nalju ka selle kogumiku jaoks.

Hind: 16,00 EUR
Teema Meelelahutus alla viimati lisatud:

Laurence J. Peter, Raymond Hull, Peteri printsiip,
Tänapäev, 2010, hind: 16,00 eurot

Kalle Voolaid, Mootorratturid tulevad kurvist, Till pikalt ees!,
Jutulind, 2010, hind: 8,00 eurot

Rohke Debelakk, Õigus ja tõde. Libauudised 1994-2009,
Kirjastuskeskus, 2010, hind: 10,00 eurot

Mark Levengood, Unni Lindell, Mää-mää, valge tall. Vanad tädid enam ei mune II,
Varrak, 2004, hind: 4,00 eurot

Sassa Melderi kõned,
Pikker, 1970, hind: 4,00 eurot

Mart Juur, Igaüks on imelik,
Rahva Raamat, 2020, hind: 16,00 eurot

Pikker 1983/4,
AS Pikker, 1983, hind: 4,00 eurot

Pikker 1982/10,
AS Pikker, 1982, hind: 4,00 eurot

Oskar Loorits, Okupatsioon rahvapilke kõverpeeglis,
Olion, 1994, hind: 5,00 eurot

Juhan Sookas, Vanaisa püss. Jahimehejutte ja muid naljalugusid,
Keskkomitee, 1967, hind: 8,00 eurot



Meelelahutus all on 1710 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kus siin anekdoot on? Naljalugusid Eesti muusikutest, Heino Rannap, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Kus siin anekdoot on? Naljalugusid Eesti muusikutest, Heino Rannap, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Kus siin anekdoot on? Naljalugusid Eesti muusikutest, Heino Rannap, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Kus siin anekdoot on? Naljalugusid Eesti muusikutest, Heino Rannap, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Kus siin anekdoot on? Naljalugusid Eesti muusikutest, Heino Rannap, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Kus siin anekdoot on? Naljalugusid Eesti muusikutest, Heino Rannap, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud