Stiilsed kudumid koju ja Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Stiilsed kudumid koju ja suvemajja, Sinisukk 2014 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Kolmas silm - terav silm""Ingelheim""Kirju-Mirju II. Ettelugemist väik..""Harjutusi eesti keele foneetikast ..""Laps ja pere tänases Eestis. Tead..""Amsterdam""Ülikool""Andres ja Anna. Andres Särevi kir..""Kopliperasoos on rahapada""Peep Koordipoja põlistalu. Romaan""Isa imeline muutumine""250 модных причесок...""Surmani on aega""Mitte päris surnud""Hammasrattad""Koerte kõnelus. Klassikalised loo..""Peeter I maja-muuseum Tallinnas. E..""Farmakoloogia. Õpik velskrikoolid..""Aleksander Aberg""Lahendamata juhtum. Kadunud tüdru..""Endel Eduard Taniloo skulptuurinä..""Tallinna kirikurenessanss [ajalool..""Rist on kasvanud kõiksusest läbi""Viisas vierailu Viroon. Suomalais-..""Kultuurilugu kirjapeeglis. Johanne..""Sokisöödik""Jutustusi ja publitsistikat""Hommikusöök Pluutol. Moodne aeg""Saaresinine""Minu Inglismaa. Vana ja hea""Kunstiliigid""Käsitööleht 1992 talv""Punaste kõrvadega vaimud""Mees mulla all""Katalini tänav""Klubiruumide kujundamisest. Metood..""Pajatusi Palgimäelt""Valik. Mida teeksid, kui peaksid o..""Eesti erakonnad""Väike Hygge-raamat""Noos""Vanamehed seitsmendalt. Jalutuskä..""Umbes 1998""Üle valuläve""Paddington 16.50""В помощь пчеловоду""Kodutuled. Luuletused""Танец живота. Само..""Kassisilm""Maag""Meie repertuaar 1980/2""Veneetsia mäng""Apostlite teod""Ridade vahel""Tants ingliga""Tõde Eestist""Aldo Moro juhtum""Õnneliku ema kümme harjumust. Ku..""Leeriõpik Nr. 4. Dogmaatika ja ee..""Majandusgeograafia õppevahend""Kanoonik Alberici väljalõiked""Lõbu laialt""Teekond Ayia Triadasse""Armuke""Hommik ühele""Guanjini oraakel. Kaastundejumalan..""Kasvatus ja aated. Artiklite kogum..""Jutte ja novelle""Tatsachen über Deutschland""Tervendaja 2015/11""Ja Ganges voolab edasi. Reisipilte..""Mu kuninganna""Rembrandt. Zehn farbige Wiedergabe..""Looming 1999/1. Eesti Kirjanike Li..""Punase tänava lugu. Näidend nelj..""Vagiina monoloogid. V-päeva välj..""Aiandus ja mesindus""Imed ratastel""Rootsi mälestised Eestis. Lühike..""Asjad kutsuvad meid""Seitse paid""Kulla võim""Hirundo 2004/1. Eesti Ornitoloogia..""Kõndides tänavatel""Ohu paine""Ametüst""Tarkade Klubi. Juuni 2009""Rahvatohter. Kolmas osa""Realism läbi aegade""Igapäevane eesti keel""Moby Dick""Tuule puudutus""Tuleviku psühholoogia. Tänapäev..""Kubija kaudu Võrumaale""Novellid II. Kogutud teosed 2""Toataimed. Päritolu, hooldamine j..""Positiivne salenemine""Vägivalla sotsioloogia""Isamaa ja armastus (Danaiid). Nove..""Vägivallatu suhtlemine. Elu keel""Soomusautoga Eesti Vabadussõjas. ..""Ploomid""Naistepäev""Swanni armastus""Soome""Hälin ja raev. XX sajandi romaan""Eesti-kreeka vestmik""Tallinn. Hauptstadt am Kalksteingl..""Seenespekter""Kaja inimeste ja loomade elus""Estonian Literature. Historical Su..""Sotsialistlik Põllumajandus 1962/..""The comic and the tragicomic in th..""Veetlev maa""Välismaise Eesti Kirjanduse Konve..""Lugu ülestõusmisest""Paraspioonid""Raffaeli afäär""Füüsika lühikursus gümnaasiumi..""Abielu diabeediga""Ja ära Kafkat unusta"
121 tk kogusumma: 938,52 EUR

Teema: Kudumine
Pealkiri: Stiilsed kudumid koju ja suvemajja
Autor(id): Ingalill Johansson. Toimetanud: Helen Noormägi
Kujundaja: Ingalill Johansson


Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2014
Originaalkeel:
Tõlkija: Kairi Leivo
ISBN: 9789949341757
Lehekülgi: 0

Seisukord: heas seisukorras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 232x205 mm
Suurus: suures formaadis ja kõvas köites raamat

Sisu:
Villasest lõngast kootud või heegeldatud esemetega saab kodu hubaseks muuta. Mitme lõnga ja jämedate varrastega võib kududa nii lihtsaid pudeli- ja vaasiümbriseid kui ka keerukaid tekke ja tugitoolikatteid. Kasutada võib ka vanutatud villa. Valitud villase lõnga toonid sobivad kokku kivide, betooni ja lubjatud seintega. Raamatus toodud heegeldatud ja kootud esemed sobivad nii palk kui ka krohvseintega hoonesse ning on otsekui loodud minimalistliku ja modernse kujundusega maalähedases stiilis koju või suvemajja. Näidiseid on kolme eri stiili: palmikulisi ja pitsilisi loodusvalgeid, rangeid ja modernseid halle ning graafilisi mustvalgeid. Soovi korral võib kõiki kolme stiili või vana ja uut omavahel kombineerida, näiteks sobitada loodusvalgeid kudumeid mustvalgetega. Jagatud on üksikasjalikke näpunäiteid raamatus toodud kootud või heegeldatud esemete valmistamiseks ja viimistlemiseks ning nende vanutamiseks ja pesemiseks.

Fotode tegemisel on peamiselt kasutatud IKEA mööblit ja tarbeesemeid. Kudumite näidised on pildistatud Gotlandil ja Fårö saarel.

Originaali pealkiri: Stickat för hemmet. Eesti keeles

Märksõnad:
kudumine
heegeldamine
tarbetekstiilid
lambavill
mustrid
Ojamaa
Fårö
Rootsi
käsiraamatud

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Käsitöö alla viimati lisatud:

Tiina Meeri, Kudumisõpetus 3. Nööpaugud. Nupud. Lehed,
Valgus, 1996, hind: 9,00 eurot

Des Pawson, Sõlmed,
Tänapäev, 2011, hind: 14,00 eurot

Liidia Mälksoo, Kangakudumine,
Valgus, 1973, hind: 10,00 eurot

Burda 1998/9. Bесь мир моды (Бурда),
Издательский дом ''Бурда'', 1998, hind: 4,50 eurot

Burda 1995/9. Bесь мир моды (Бурда),
Издательский дом ''Бурда'', 1995, hind: 4,00 eurot

Sulev Lukk, Tööõpetus IV-VII klassile. Köitetööd,
Valgus, 1986, hind: 3,00 eurot

Kadri Tomasson, Teeme koos. Paeluvad paelad,
Koolibri, 2011, hind: 12,00 eurot

Betty Barnden, Heegeldamise piibel. Põhjalik illustreeritud väljaanne: üle 200 klassikalise ja nüüdisaegse heegeldamisvõtte koos kergesti järgitavate tööjuhistega,
Sinisukk, 2004, hind: 21,00 eurot

Leili Reimann, Pitsilised koekirjad,
Valgus, 1986, hind: 8,50 eurot

Hilda Linnus, Tikkimine,
Eesti NSV Kunst, 1960, hind: 14,00 eurot



Käsitöö all on 2153 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Stiilsed kudumid koju ja suvemajja, Sinisukk 2014 | vanaraamat.ee
Stiilsed kudumid koju ja suvemajja, Sinisukk 2014 | vanaraamat.ee
Stiilsed kudumid koju ja suvemajja, Sinisukk 2014 | vanaraamat.ee
Stiilsed kudumid koju ja suvemajja, Sinisukk 2014 | vanaraamat.ee
Stiilsed kudumid koju ja suvemajja, Sinisukk 2014 | vanaraamat.ee
Stiilsed kudumid koju ja suvemajja, Sinisukk 2014 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud