Teema: Esseistika, dokumentalistika
Pealkiri:
Eesti laevanduse aastaraamat 2021. MerevaatedAutor(id): Koostaja Enn Kreem
Kirjastus: Sekstant
Linn:
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789949995837
Lehekülgi: 163
Sari: Eesti laevanduse aastaraamat 2021, 27
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Suhted merega on igaühel, rääkimata rannikuriigi Eesti elanikest. Seepärast on meil ka pikad meretraditsioonid. Ühed kaovad, teised sünnivad uued, kõik see sõltub elu-olust. Kuid midagi jääb ka järele ja see ladestub vundamenti, mida võime nimetada merekultuuriks. Osa sellest väljendub kunstis, muusikas, kirjanduses.
Ehk on sellest midagi ka mereteemalistes kirjutistes. Trükisõna jääb ju paberile ja säilub ehk kauemgi veel kui arvutimälus...
Eesti Laevanduse Aastaraamatus 2021 on artikleid mereharidusest, küberturvalisusest, rohelisest laevandusest, merejuriidikas, aga ka mereajaloost, arheoloogiast ja merelistest tegudest.
Märksõnad:
Sekstant
laevandus
meretransport
Eesti
artiklikogumikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Eesti laevanduse aastaraamat 2021. Merevaated, Koostaja Enn Kreem, Sekstant 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Hišam ibn al-Kalbi, Ebajumalate raamat,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2019, hind: 18,00 eurot
Maarja Vaino, Mati Undi hämaruse poeetika,
EKSA, 2019, hind: 13,00 eurot
Jan Kaus, The World of Estonian Literature,
Eesti Instituut, 2011, hind: 5,00 eurot
Irina Belobrovtseva, Pärt Lias, Эстонская литература XX века. Estonskaja literatura XX veka,
Koolibri, 1997, hind: 5,00 eurot
Rünno Vissak, Vara, Kristel Valk, Arvo Uustalu, Priit Uring, Aivar Täpsi, Tora Bora, Malev Toom, Tiiu Talvistu, Aleksander Sünter, Sensatsiooniline Tartu Kevadbänd, Jekki Rjazin, Urmo Raus, Mait Raun, Maie-Ann Raun, Aigi Rahi, Margus Punab, Valdo Paddar, Mart Nutt, Riho Nassar, Kalju Mätik, Merca, Liivia Lääts, Anti Lääts, Merle Lobjakas, Kalev Kudu, Mati Kiirend, Ibur, Mehis Heinsaar, Vootele Hansen, Jüri Ehlvest, Piret Bristol, Kollane maja. Oodatud kõik kes armund supilinna,
MR Piller, 2003, hind: 4,50 eurot
Heino Gustavson, Igal kohal oma lugu (Eesti kohamuistendid),
Eesti Raamat, 1981, hind: 7,00 eurot
August Gailit. Kirjad Eesti Kirjanike Kooperatiivile,
Eesti Kirjandusmuuseum, 1999, hind: 6,00 eurot
toimetaja Kadri Tiis, X noorte tantsupidu Lävel. Tantsude kirjeldused. I osa,
Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutus, 2006, hind: 10,00 eurot
Helika Mäekivi, Argo Mund, Tuuli Rehemaa; koostaja Helika Mäekivi ; toimetaja Egle Pullerits, Õigekirjutuse näpunäiteid,
Keelehooldekeskus, 2013, hind: 6,00 eurot
Maire Raadik; toimetanud Tiiu Erelt, Kuidas vormistada ametikirja. Keeleline juhend omavalitsusasutuste töötajaile,
Keelehooldekeskus, 2008, hind: 5,00 eurot
Kultuur all on 4738 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!