Teema: Käsiraamatud
Pealkiri:
Ingliskeelne kirjavahetus (stiilne ja kindel formuleerimine)Autor(id): Koostanud Ulrike Beyler ja Gabriele Herbst
Kujundaja: Janek Saareoja
Kirjastus: Ilo
Linn: Tallinn
Aasta: 2007
Originaalkeel:
Tõlkija: Margeth Böhland
ISBN: 9789985579237
Lehekülgi: 200
Seisukord: pisut kulunud kaaned, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 110 × 150 mm
Suurus: väikses formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Neil, kes oma ingliskeelsed ärikirjad korrektselt ja stiilselt koostavad, on parimad võimalused saavutada oma eesmärgid välismaa äripartnerite juures. Selleks on vajalik teada, kuidas panna oma palvet või soovi sobilikku keelelisse vormi.
See tõeliselt praktiline raamat pakub:
vajalikku sõnavara
tüüpilisi lauseid või lauseosi
põhjalikke näidiskirju paljude erinevate ärijuhtumite kohta.
raamat aitab ingliskeelses kirjavahetuses:
koostada kaubapakkumisi
hoiatuskirju jne
kasutada nimelist pöördumist ja tervitusvormeleid
õigesti ümber käia faksi ja e-postiga
Originaali pealkiri Englisch Korrespondenz. Eesti keeles
Märksõnad
ametikirjavahetus
ärikeel
inglise keel
käsiraamatud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ingliskeelne kirjavahetus (stiilne ja kindel formuleerimine), Koostanud Ulrike Beyler ja Gabriele Herbst, Ilo 2007Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid alla viimati lisatud:
Viktor Luigelaht, Endel Reiman, Koolimatemaatika põhikursus I-II,
Valgus, 1993, hind: 15,00 eurot
Linda Ariva, Inglise keele õpik algajaile (inglise-eesti ja eesti-inglise sõnastikuga),
Valgus, 1977, hind: 7,00 eurot
Üldtoimetaja: Rein Kull, Teaduse ja tehnika seletav sõnaraamat. Inglise-eesti. Lisa (eraldi müügis),
TEA Kirjastus, 1997, hind: 15,00 eurot
Toimetanud Rein Kull, Teaduse ja tehnika seletav sõnaraamat I-II (komplekt, kuid lisaköidet puudub). Dictionary of Science And Technology I-II. Inglise-eesti. English-Estonian,
TEA Kirjastus, 1997, hind: 16,00 eurot
Albert Borkvell, Arvutuslükati teooria ja käsitsemine,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 3,50 eurot
Peeter Mehisto, David Marsh, María-Jesús Frigols koostöös Kai Võlli ja Hiie Asseriga, Lõimitud aine- ja keeleõpe,
Iduleht, 2008, hind: 20,00 eurot
Õpilaste lühinägevus ja selle profülaktika,
1996, hind: 3,00 eurot
Koostanud: Suliko Liiv, Inglise-eesti sõnastik. English-estonian dictionary,
Ilo, 1999, hind: 4,00 eurot
Toimetanud: Katrin Kiik, Ruth Mägi, Koidu Raudvere, Inglise-eesti, eesti-inglise taskusõnastik. English-Estonian, Estonian-English Pocket Dictionary,
TEA Kirjastus, 2002, hind: 10,00 eurot
Ernst Nurm, Ladina keele grammatika,
Valgus, 1969, hind: 8,00 eurot
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid all on 4852 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!