Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Kosjasobitamine algajateleAutor(id): Maggie Dawson
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Piret Lemetti
ISBN: 9789949683376
Lehekülgi: 354
Sari: Tõlkes leitud
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 210x140
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Marnie MacGraw ihkab tavalist elu – abikaasa, lapsed, väikebuss ja elu äärelinnas. Ja nüüd, mil teda ootab abielu unistuste mehega, on see kõik käeulatuses. Siis kohtub Marnie Blix Holliday, oma peiu temperamentse kosjasobitajast tädiga, kes on juhtumisi suremas ja kõik muutub – täpselt nii, nagu Blix tüdrukule lubas.
Kui Marnie abielu kahe vaevalise nädala pärast lõpule jõuab, on tüdruk mõistagi šokis. Veel suurem šokk aga ootab teda siis, kui ta saab teada, et Blix pärandas talle koos oma lõpetamata jäänud „projektidega“ – murtud südamega mees, kiiksuga sõbrad ja oma õnne eest ummisjalu pagevad naabrid – ka väärika kinnisvara Brooklynis. Marnie ise küll ei ole endast kuigi heal arvamusel, aga miskipärast pidas Blix teda ideaalseks kandidaadiks, kes sobiks ta kosjasobitaja karjääri üle võtma.
Ja lisaks oli Blixil õigus ka paljude muude õppetundide osas, mille omandamine Marniel üle kivide ja kändude kulgeb: armastust on raske ära tunda ja sageli tõrjuvad armastust just need inimesed, kes seda tegelikult kõige enam vajavad.
Originaali pealkiri Matchmaking for beginners. Eesti keeles
Märksõnad:
Eesti Raamat
Piia Stranberg
Tõlkes leitud
ameerika
ilukirjandus
romaanid
Hind:
15,00 EURTeema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Barbara Cartland, Mägede kutse,
AS Singoni, 1997, hind: 4,00 eurot
Suzanne Robinson, Hauka süda,
Ersen, 1998, hind: 8,00 eurot
Taylor Adams, Pääsu pole,
Pegasus, 2018, hind: 14,00 eurot
Nora Roberts, Pühad patud. New York Timesi bestseller,
Ersen, 1998, hind: 6,00 eurot
Cait London, Võitlus mineviku varjudega. New York Timesi bestseller,
Ersen, 2004, hind: 4,00 eurot
Kobie Krüger, Pere keset loodust. Kõnnumaa võlu ja ilu,
Varrak, 2002, hind: 12,00 eurot
Francoise Chandernagori, Esimene naine,
Eesti Raamat, 2005, hind: 6,00 eurot
Aleksandra Marinina, Stiilimeister,
Ersen, 2006, hind: 7,00 eurot
Aleksandra Marinina, See, kes teab. Triloogia 3. raamat,
Ersen, 2007, hind: 6,00 eurot
Eda Ahi, Kärt Hellerma, Kätlin Kaldmaa, Maarja Kangro, Tiina Ann Kirss, Veronika Kivisilla, Helga Nõu, Carolina Pihelgas, Anu Saluäär, Jelena Skulskaja, Triin Soomets, Elin Toona ja Elo Viiding, Kolmteist eesti kirja,
Kultuurileht, 2016, hind: 4,00 eurot
Ilukirjandus all on 22486 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!