Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Tehislik seisund. Mõrtsukboti päevikud 2Autor(id): Martha Wells
Kirjastus: Fantaasia
Linn: Tartu
Aasta: 2023
Originaalkeel:
Tõlkija: Iris-Barbara Jeletski
ISBN: 9789916648636
Lehekülgi: 144
Sari: Mõrtuskboti päevikud 2
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 140 × 200 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
Mõrtsukbot on android, kes on ära häkkinud oma juhtmooduli ja on seetõttu vabam ja mõtlemisvõimelisem kui teised temasarnased. Kõige rohkem sooviks ta, et ta rahule jäetaks, et ta saaks oma turvise tumendatud visiiri taga seebiseriaale vaadata. Ent tal on must minevik, tal on ähmane mälestus tapatalgutest, mis ajendasid ta häkkima oma juhtmooduli ja võtma endale nimeks Mõrtsukbot. Ta otsustab välja uurida, mis temaga tolles kosmosejaamas täpselt juhtus, ja ta häkib end sinna sõitmiseks laevale.
„Tehislik seisund“ on teine raamat sarjas „Mõrtsukboti päevikud“. Selle autor Martha Wells (1964) on Ameerika kirjanik, kelle teoseid on tõlgitud kaheteistkümnesse keelde.
Märksõnad:
Fantaasia
Liis Roden
Mõrtuskboti päevikud
ameerika
ilukirjandus
ulmeromaanid
Artificial condition. Eesti keeles
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Tehislik seisund. Mõrtsukboti päevikud 2, Martha Wells, Fantaasia 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Leah Ashton, Erakordne tütarlaps. Sari Romantika,
Ersen, 2013, hind: 5,00 eurot
Lynne Graham. Toimetanud Marje Mändsalu, Kreeka miljardäri sõnakuulmatu mõrsja,
Ersen, 2009, hind: 3,00 eurot
Kate Hewitt, Itaallase naine,
Ersen, 2008, hind: 5,50 eurot
Lee Wilkinson. Toimetanud Kaie Nõlvak, Sobivaks tunnistatud pruut,
Ersen, 2008, hind: 3,50 eurot
Alice Hoffman, Igapäevane nõiakunst,
Varrak, 2016, hind: 10,00 eurot
Stephen King, Surmahotell 1,
Katherine, 1994, hind: 6,50 eurot
Albert Uustulnd, Rannavälja,
G. Trükk, 1997, hind: 9,00 eurot
Ove M Suur, Aktsiaselts EV,
TKK, 2018, hind: 14,00 eurot
Eduard Vilde, Mäeküla piimamees,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 5,00 eurot
Tõnu Õnnepalu; toimetas Marika Mikl, Pariis. Kakskümmend viis aastat hiljem,
EKSA, 2019, hind: 13,00 eurot
Ilukirjandus all on 22485 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!