Tööpesa, Nicola May, Pegasus Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Tööpesa, Nicola May, Pegasus 2023 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Tööpesa
Autor(id): Nicola May

Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel:
Tõlkija: Liina Saarm
ISBN: 9789916165508
Lehekülgi: 336

Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat

Mõõdud: 300x140mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Kui seebiooperistaarist kihlatu ta maha jätab, otsustab krimikirjanik August Saunders naasta oma juurte juurde Wiltshire’i. Et kirjutamistuhin tagasi saada, üürib naine laua Futtingbrooki talu ühiskontoris. Ümberehitatud küünis tegutseb kirev kamp, nende hulgas kosjamoor, kahtlase öise kõrvalametiga tiktokker ja eetiliste rõivaste disainer, ning August avastab, et inspiratsiooni ei tule tal kaugelt otsida. Ent lahendamist ootab ka päris ehtne mõistatus. Miks on tööpesa nägus, ent kergesti ärrituv omanik Max Ronson oma mineviku asjus nii kidakeelne? Ja mida või keda ta talu maadel peidab? Kui August Futtingbrooki saladusi lahti harutama hakkab, saab lugejale selgeks: kas tema uudishimu kustutab romantikasädeme või puhub selle hoopis lõkkele? Kahe Eestiski ülimenuka tõlkesarja, „Väikese nurgapoe“ ja „Väikese külaturu“ autor Nicola May rõõmustab lugejaid sedapuhku verivärske looga. „Tööpesa“ on südamlik ja lõbus romaan, kus Mayle ainuomases stiilis saab Futtingbrooki talust sama palavalt armastatud tegevuspaik kui Ferry Lane’i turg või Cockleberry Bay tema varasemast loomingust. „Nicola May kirjutab südame, hinge ja häbematu naljasoonega.“ – Kim Nash

Märksõnad:
Kirjastus Pegasus
ilukirjandus
The Hub. Eesti keeles

Hind: 21,00 EUR
Teema Ilukirjandus alla viimati lisatud:

Jaan Kross; koostanud ja saatesõna: Johanna Ross, Sobimatute seikade võlu. XX sajand Jaan Krossi novellides,
EKSA, 2020, hind: 25,00 eurot

Raymond Queneau, Stiiliharjutused,
Varrak, 2007, hind: 20,00 eurot

Margit Lõhmus; [toimetanud Kajar Pruul, Sterne. Jutud 2002-2019,
Kultuurileht, 2019, hind: 15,00 eurot

Joel Dicker, Tõde Harry Queberti juhtumi kohta,
Tänapäev, 2017, hind: 16,00 eurot

Mika Waltari, Riigi saladus. Marcus Mezentius Manilianuse üksteist kirja 30. aasta kevadest pKr.,
Varrak, 2016, hind: 20,00 eurot

Jukka Viikilä, Akvarellid Engeli linnast,
Post Factum, 2017, hind: 15,00 eurot

Claude Simon, Flandria tee,
Eesti Raamat, 2010, hind: 14,00 eurot

Aleksandra Marinina, Üksildaste penide ulg (1. osa),
Ersen, 2009, hind: 12,00 eurot

Ira Lember, Fantastiline tüdruk. Fantastiline poiss. Musta kaarna küüsis,
Canopus, 2011, hind: 13,00 eurot

Piret Lai, Algaja õnn,
Ersen, 2018, hind: 15,00 eurot



Ilukirjandus all on 23443 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Tööpesa, Nicola May, Pegasus 2023 | vanaraamat.ee
Tööpesa, Nicola May, Pegasus 2023 | vanaraamat.ee
Tööpesa, Nicola May, Pegasus 2023 | vanaraamat.ee
Tööpesa, Nicola May, Pegasus 2023 | vanaraamat.ee
Tööpesa, Nicola May, Pegasus 2023 | vanaraamat.ee
Tööpesa, Nicola May, Pegasus 2023 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud