Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Koera mõõtmeteni suurendatud kiilAutor(id): Olga Slavnikova
Kujundaja: Jüri Jegorov, Villo Koskaru
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2016
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: Erle Nõmm
ISBN: 9789949279081
Lehekülgi: 536
Sari: Punane Raamat
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 145x215
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Formaalselt on selle loo peategelane Katerina Ivanovna, kes on äsja matnud oma ema. Nad elasid pikalt kahekesi koos ja mõnes mõttes on tütar ema eest hoolitsedes enda elu edasi lükanud. Mastaapse romaani tõeline sisu on kirjeldus nii ema kui tütre elust, nende omavahelistest suhetest ja mõjust muule elule, teiste inimestega suhtlemisele. Kõik kokku moodustab suurepärase perekonnaloo ja ajastupildi. Autor on selle kirjelduse maalinud teravmeelsete ja samas poeetiliste lausetega. Olga Slavnikova (snd 1957 Jekaterinburgis) on üks kaasaja tuntumaid ja hinnatumaid vene kirjanikke. „Koera mõõtmeteni suurendatud kiil“ ilmus 1997. aastal ning jõudis Vene Bookeri finalistide hulka, 2006. aastal pälvis ta sama preemia romaaniga „2017“.
Originaali pealkiri Стрекоза, увеличенная до размеров собаки. Eesti keeles
Märksõnad:
Tänapäev
Villu Koskaru
Punane Raamat
vene
ilukirjandus
perekonnaromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Koera mõõtmeteni suurendatud kiil, Olga Slavnikova, Tänapäev 2016Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Cay Rademacher, Estonia saladus,
Ersen, 2001, hind: 11,00 eurot
Henn-Kaarel Hellat, Naiste maailm 1. Ulmeromaan,
Eesti Raamat, 1976, hind: 4,00 eurot
Arkadi Strugatski, Boriss Strugatski, Miljard aastat enne maailmalõppu. Väljasõit rohelisse. Jutustused,
Eesti Raamat, 1987, hind: 5,50 eurot
Herman Melville, Moby Dick,
Eesti Raamat, 1974, hind: 7,00 eurot
Frederick Forsyth, Šaakali päev,
Eesti Raamat, 1989, hind: 6,00 eurot
L. Ron Hubbard, Võitlustanner maa 1. Tulevikusaaga aastast 3000,
Kupar, 1998, hind: 13,00 eurot
John Grisham, Amnestia,
Varrak, 2005, hind: 11,00 eurot
Kätlin Vainola, Peep Männil, Karuelu aabits (DVD PUUDUB!!!),
Menu, 2012, hind: 10,00 eurot
Victor Hugo, Jumalaema kirik Pariisis. Eesti Päevalehe romaaniklassika,
Eesti Päevaleht, 2007, hind: 8,00 eurot
Mihhail Bulgakov, Meister ja Margarita,
Eesti Raamat, 1968, hind: 14,00 eurot
Ilukirjandus all on 22533 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!