Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Empuusion. Loodusraviline õudusromaanAutor(id): Olga Tokarczuk
Kujundaja: Hermo Sakk
Kirjastus: Hendrik Lindepuu
Linn: Tartu
Aasta: 2024
Originaalkeel: poola keel
Tõlkija: Hendrik Lindepuu
ISBN: 9789916927700
Lehekülgi: 315
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x148
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
“Empuusion” on Nobeli kirjanduspreemia laureaadi Olga Tokarczuki kaheksas raamat eesti keeles. Seni on ilmunud romaanid “Algus ja teised ajad” (2012), “Päeva maja, öö maja” (2013), “Aja oma atra läbi koolnute kontide” (2020), “Rändajad” (2021), “Ühe Raamatu otsijate teekond”
(2022) ja “E. E.” (2022), lisaks jutukogu “Maailma kõige inetum naisterahvas” (LR 2005, täiendatud trükk 2022).
“Empuusioni” tegevus toimub Görbersdorfi tiisikuseravilas enne Esimest maailmasõda ning loomulikult ei puudu romaanist allusioonid Thomas Manni “Võlumäele”. Görbersdorfi igasügiseste kummaliste (kui mitte lausa
üleloomulike) surmajuhtumite tõttu on autor teosele lisanud (žanrilise) alapealkirja “Loodusraviline õudusromaan”.
Märksõnad:
Hendrik Lindepuu
poola
ilukirjandus
õudusromaanid
Empuzjon. Eesti keeles
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Empuusion. Loodusraviline õudusromaan, Olga Tokarczuk, Hendrik Lindepuu 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Nicholas Sparks, Süütunne,
Perioodika, 2001, hind: 12,00 eurot
Tiit Vahemets; visioon: Ilmar Särg, Koer poiss koolis III,
Lambri Raamat, 2008, hind: 7,00 eurot
Anneliese Schumann, Reetmine kihluspäeval. Lihane õde lööb komtessilt armastatud mehe üle,
Odamees, 2001, hind: 3,00 eurot
Anne Alexander, Mõrvarlik malepartii,
Odamees, 2001, hind: 4,00 eurot
Olev Remsu, Artur Magnussoni suur sõjasuvi,
Eesti Raamat, 1997, hind: 11,00 eurot
Sandra Brown, Fantaasia,
Ersen, 1997, hind: 4,00 eurot
Leo Metsar, Keiser Julianus,
Eesti Raamat, 1978, hind: 3,50 eurot
Illa van Bergh, Ta tagastas sõrmuse. Unustada meest aga ei suutnud...,
Odamees, 2001, hind: 4,00 eurot
Barbara Delinsky, Õnnetud juhused. New York Timesi Bestseller,
Ersen, 2003, hind: 9,00 eurot
James Herriot, Koerajutud,
Eesti Raamat, 1995, hind: 8,00 eurot
Ilukirjandus all on 23284 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!