Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Mõmmisalu lood. Midagi mõnusatAutor(id): Rachel Piercey
Kirjastus: Koolibri
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel:
Tõlkija: Riina Turi
ISBN: 9789985053782
Lehekülgi: 14
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 180x160
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Mõmmisalus toimetab igasugu olendeid: oravad, hirved, nirgid, hiired, tihased, ämblikud, sipelgad, konnad ja veel paljud-paljud teised, kes on tõelisele Mõmmisalu-huvilisele juba varem tuttavad. Mõmmil on alati varuks mõni üllatus: selle raamatu igale lehepaarile on poetatud lausa kakskümmend erisugust asjakest, mis teeb terve raamatu peale kokku 100! Peab olema tõeliselt terane, et kõik need üles leida! Kõige väiksematele mõeldud pappraamatu aluseks on Rachel Piercey ja Freya Hartase „Mõmmisalu lugude“ sarja suureformaadilised raamatud „Metsarahva aastaring“ (eesti keeles ilmunud 2021) ja „Vana tamme sünnipäev“ (eesti keeles ilmunud 2023), milles on imekspandava leidlikkusega lapsele atraktiivsesse vormi ühendatud ilu- ja aimekirjandus ning mida kannab aktuaalne loodushoiu idee. Kõik Mõmmisalu sarja raamatud on Eesti lugejani jõudnud Riina Turi leidlikul vahendusel.
Märksõnad:
Koolibri
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Mõmmisalu lood. Midagi mõnusat, Rachel Piercey, Koolibri 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Ludwig Bechstein, Kuldkeegel. Valik saksa muistendeid. Muinaslugusid kogu maailmast,
Kunst, 1984, hind: 4,00 eurot
Eoin Colfer, Soovileht,
Tiritamm, 2005, hind: 6,00 eurot
Silvia Truu, Peidus pool (kogumik),
Eesti Raamat, 1981, hind: 8,00 eurot
Juhan Jaik, Kaarnakivi. Valimik tondi- ja loomajutte,
Eesti Raamat, 1980, hind: 12,00 eurot
Hilli Rand, Karin Pae, Mina ja minu kodumaa Eesti,
Matle, 2022, hind: 9,00 eurot
Ole Lund Kirkegaard, Kummi-Tarzan ja teised,
Eesti Raamat, 1990, hind: 12,50 eurot
Ira Lember, Isehakanud detektiivid,
I. Lember, 2001, hind: 6,00 eurot
Koostanud: Vilma Metstak, Mõista, mõista… Eesti rahva mõistatusi,
Eesti Raamat, 1979, hind: 3,50 eurot
Eno Raud, Jälle need naksitrallid II,
Eesti Raamat, 1982, hind: 10,00 eurot
Karl May, Winnetou,
Kupar, 1990, hind: 4,50 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14858 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!