Kohtunik Di töötab Kaheksa Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kohtunik Di töötab. Kaheksa hiina detektiivjuttu, Robert van Gulik, Tänapäev 2007 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Lilled + kõrs- ja maitsetaimed. V..""Sinu kaitsjad""Kuidas loomad ehitavad""Mis kaitseb keha""365 leiutist ja leiutajat""Asjad, mida (peaaegu) keegi ei tea""Looming 1927/5""Teie isiklik abimajapidamine""Tagalaane valitsejad""Eesti spordi aastaraamat 2007""Tarkuseraamat. Tähtsad leiutised""Saunapäev""Oliver ja Ulrike avastavad seksuaa..""Minu esimene sõnaraamat""Nakkavad nahahaigused""Toompea""Karjamajandus 1927/8. II aastakäi..""Koduloomad. Kass""Koolitervishoid""Veiste parasitoosid""Saatan võtku""Põnevad eksperimendid""Kosmose uurimine""Meie kõigi geenid""Mikside raamat""Hämmastavad ained""Inimese keha. Lahtivolditavate ske..""Matsalu roostikus. Jutustus""Impulss""Sitasitikas Sass ja kirpvähike Kr..""Jätku leiba! Toit kodus ja maailm..""Tähtede jälil. Raamat noorele as..""Pühakud ja ristirüütlid""Armas Henrietta""Joonistame laevu""Mustkunsti saladused""Kärdla""Eesti spordi aastaraamat 2006""Aivi seiklused koos Jumalaga. Tõe..""Maailma loodusimed""Kust tulevad vastused?""Laste transpordientsüklopeedia""Professor Lillepooli kroonika""Õhupall. Noorsooromaan""Vihased viikingid""Kõnelevad majad""Eesti rahvakunst""Suur-Tõll""Laule lastele""Elagu loodus!""Suur unenäoraamat""Imepärane peitusemäng. Džunglid""Mis on mis. Seitse maailmaimet""Aforisme""Rahvaste toite""Pikker 1987/24""Hundipoiss Harri""Ilus lapsuke. Sari Harlequin""Elus hing""Lugemisraamat loodusest""Dinosauruste saladused""Asperni kirjad""Süda ja kivid""Eesti linde ja loomi""Jalutuskäik troopikas""Keerdsõlmed""Kui mina olin veel väikene mees....""Agu Sihvka annab aru"
68 tk kogusumma: 499,10 EUR

Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri: Kohtunik Di töötab. Kaheksa hiina detektiivjuttu
Autor(id): Robert van Gulik

Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2007
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Kersti Unt
ISBN: 9789985624999
Lehekülgi: 210
Sari: Kohtunik Di

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 142x210
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Käesolevas raamatus on kaheksa salapärast juhtumit, mille lahendamisega tegeleb kohtunik Di. Muuhulgas uurib ta kahtlast enesetappu; pandimajapidaja, luuletaja ning akrobaadi mõrvu ja puutub kokku tatari
sõdalastega. Raamatu lõppu on lisatud kõigi kohtunik Di juhtumite kronoloogia.Robert Hans van Gulik (1910–1967) oli Hollandi diplomaatiline esindaja
Hiinas ja Jaapanis. Kohtunik Di Renjie oli reaalne isik, üks Tangi dünastia tuntumaid riigimehi, kes lahendas palju keerulisi juhtumeid.Kirjastus Tänapäev on samas sarjas varem avaldanud raamatud "Hiina
kullamõrvad", "Hiina järvemõrvad" ja "Lakksirm".


Originaali pealkiri Judge Dee at work : eight Chinese detective stories. Eesti keeles

Märksõnad:
Tänapäev
Kohtunik Di
inglise
hollandi
ilukirjandus
kriminaaljutud

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:

Joel Dicker, Tõde Harry Queberti juhtumi kohta,
Tänapäev, 2017, hind: 16,00 eurot

Aleksandra Marinina, Üksildaste penide ulg (1. osa),
Ersen, 2009, hind: 12,00 eurot

Piret Lai, Algaja õnn,
Ersen, 2018, hind: 15,00 eurot

Aleksandra Marinina, Üksildaste penide ulg (2. osa),
Ersen, 2009, hind: 12,00 eurot

Jo Nesbø, Punarind,
Eesti Päevaleht, 2013, hind: 12,00 eurot

John Dickson Carr, Ta kõnnib öösel,
Katherine, 1994, hind: 4,00 eurot

James Hadley Chase, Rahalõhn,
Katherine, 1994, hind: 3,00 eurot

Rex Stout, Mägikassi mõrvad,
Elmatar, 2006, hind: 8,00 eurot

Shannon Kirk, Meetod 15/33,
Hea Lugu, 2016, hind: 5,00 eurot

Jules Verne, Robur Vallutaja,
Kuldsulg, 2004, hind: 7,00 eurot



Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3953 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kohtunik Di töötab. Kaheksa hiina detektiivjuttu, Robert van Gulik, Tänapäev 2007 | vanaraamat.ee
Kohtunik Di töötab. Kaheksa hiina detektiivjuttu, Robert van Gulik, Tänapäev 2007 | vanaraamat.ee
Kohtunik Di töötab. Kaheksa hiina detektiivjuttu, Robert van Gulik, Tänapäev 2007 | vanaraamat.ee
Kohtunik Di töötab. Kaheksa hiina detektiivjuttu, Robert van Gulik, Tänapäev 2007 | vanaraamat.ee
Kohtunik Di töötab. Kaheksa hiina detektiivjuttu, Robert van Gulik, Tänapäev 2007 | vanaraamat.ee
Kohtunik Di töötab. Kaheksa hiina detektiivjuttu, Robert van Gulik, Tänapäev 2007 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud