Teema: Majandus, poliitika
Pealkiri:
Gomorra. Reis camorra äriimpeeriumisse ja võimuunelmasseAutor(id): Roberto Saviano
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel: itaalia keel
Tõlkija: Pirkko Vähi-Mohsen
ISBN: 9789985317662
Lehekülgi: 280
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 154 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Tänapäeva itaalia maffiat nimetatakse Süsteemiks, kuna sõna camorra ei kasuta enam pea keegi. Ühest küljest on tegu äriorganisatsiooniga, mille muljetavaldav võrgustik on ajanud juured üle terve maakera, teisest küljest aga kuritegeliku nähtusega, mille (enese)kuvandit mõjutab muuhulgas ka meedia.
Selles haaravas raamatus kirjeldab Roberto Saviano Napolis ja Casertas tegutsevaid klanne, kus äriloogikale lisandub keskaegsete Jaapani samuraide surmapõlglik fatalism. Kõigest sellest on sündinud ebatavaline ja võimas raamat, kirglik ja jõhker, objektiivne ja nägemuslik, ühtaegu uurimustöö ja ilukirjandusteos, õudne ja rahutukstegevalt kaasakiskuv, raamat, mille sündmusi jutustab minavormis noor autor, kes on sündinud ja üles kasvanud seal, kus camorra jõhkralt tegutseb.
Roberto Saviano (1979) võttis osa camorra järelevalveameti tegevusest ning teeb kaastööd ajalehtedele Il Manifesto ja Il Corriere del Mezzogiorno. Mõni aeg pärast raamatu ilmumist tuli tal oma turvalisuse huvides Itaaliast lahkuda. «Gomorra» on tema esimene raamat, mille põhjal valmis 2008. aastal ka samanimeline film, mis on võitnud ohtralt auhindu ja linastub 2009. aastal ka kinos Sõprus.
Originaali pealkiri: Gomorra. Viaggio nell'impero economico e nel sogno di dominio della camorra
itaalia ilukirjandus, dokumentaalkirjandus, põnevusromaanid, maffia
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Gomorra. Reis camorra äriimpeeriumisse ja võimuunelmasse, Roberto Saviano, Varrak 2009Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Majandus, poliitika alla viimati lisatud:
Karl Homann, Andreas Suchanek, Sissejuhatus majandusteadusesse I,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2008, hind: 6,00 eurot
R. M. Belbin, Belbini teejuht: Kuidas tööl edu saavutada,
Äripäev, 2008, hind: 12,90 eurot
Ian Kershaw, Üksikisik ja võim. 20. sajandi Euroopa loojad ja lammutajad,
Varrak, 2024, hind: 37,00 eurot
Kaie Kerem ja Mare Randveer, Mikro- ja makroökonoomika põhikursus,
Külim, 2004, hind: 17,00 eurot
John Perkins, Majandusmõrvari pihtimus,
Ersen, 2013, hind: 18,00 eurot
Tõnu Toompark, Kuidas müüa kinnisvara?,
Kinnisvarakool, 2015, hind: 15,00 eurot
Arend Lijphart, Demokraatia mustrid. Valitsemisvormid ja nende toimimine kolmekümne kuues riigis,
Eesti Rahvusraamatukogu, 2009, hind: 12,00 eurot
Vambola Raudsepp, Finantsjuhtimise alused. Ettevõtte rahandus,
Külim, 1999, hind: 14,00 eurot
Ruth Alas, Personalijuhtimine. Käsiraamat,
Külim, 1998, hind: 10,00 eurot
Kristin Anderson, Ron Zemke, Tippteenindaja raskused ja rõõmud,
Koolibri, 2003, hind: 9,00 eurot
Majandus, poliitika all on 2500 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!