Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Gucci moemaja [sensatsiooniline lugu mõrvast, hullumeelsusest, glamuurist ja ahnusest]Autor(id): Sara Gay Forden
Kujundaja: Reet Helm
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2013
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Triin Aimla-Laid
ISBN: 9789949254668
Lehekülgi: 472
Seisukord: kaaned kohati kulunud, leheservad pisut määrdunud, sisu korras, raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega
Mõõdud: 140 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Selles haaravas jutustuses Gucci dünastia tõusust, langusest ja taassünnist viib Sara Gay Forden meid kohtusaali kulisside taha ja avab lugejate ees meie aja suurima moeperekonna kired, võimuiha ja haavatavuse.
«Gucci moemaja» on põhjalik kroonika perekonnaäri tõusust ja langusest, mis näitab selgelt, kuidas isegi suured ja edukad perefirmad ei suuda ellu jääda ilma professionaalse juhtimise ja väliskapitalita ning kuidas ettevõtte loojate isiksuse tõttu võib müümine olla mitte ainult mõistlik, vaid ka vältimatu.
Wall Street Journal
Originaali pealkiri The house of Gucci. Eesti keeles
Märksõnad:
Gucci, Maurizio, 1948-1995
Gucci, Paolo, 1931-1995
Gucci, Aldo, 1905-1990
Gucci (moefirma)
mood
perekonnad
moefirmad
pereettevõtted
ettevõtjad
mõrvad
kohtumenetlus
Itaalia
biograafiad
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Gucci moemaja [sensatsiooniline lugu mõrvast, hullumeelsusest, glamuurist ja ahnusest], Sara Gay Forden, Ersen 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Walter Schellenberg; eessõna Alan Bullock, Labürint. Hitleri vastuluurejuhi memuaarid,
Tänapäev, 2023, hind: 27,00 eurot
Albrecht Wacker, Snaiper idarindel. Wehrmachti snaipri, rüütliristi kavaleri Josef Allerbergeri mälestused,
Ersen, 2012, hind: 25,00 eurot
Evald Hermaküla; koostanud Tio Tepandi, Evaldi armastus. Kirjad,
Tänapäev, 2005, hind: 15,00 eurot
Hans-Ulrich Rudel, Minu elu sõjas,
Grenader, 2015, hind: 20,00 eurot
Andrus Mikiver; kirja aitas panna Silja Paavle; toimetas Ene Nagelmaa, Põrgusse ja tagasi,
Andrus Mikiver, 2021, hind: 16,00 eurot
Kaidu Meitern, Ants Põldoja, Kaidu Meitern – ühe maapoisi lugu,
Best Press, 2015, hind: 10,00 eurot
Siim Kallas, Kallas. Esseed, mõtted ja päevakaja 2004-2015,
Powerhouse, 2016, hind: 16,00 eurot
Maimu Berg, Moemaja,
Petrone Print, 2012, hind: 7,00 eurot
Lehte Hainsalu; toimetaja Tuuli Kaalep, Olla üheksavägine,
Petrone Print, 2018, hind: 14,00 eurot
Valter Kruut, Lapsepõlvemaa, sõda ja kolm okupatsiooni,
Eesti Keele Sihtasutus, 2016, hind: 10,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4542 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!