Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Charlotte LöwensköldAutor(id): Selma Lagerlöf
Kirjastus: KRK
Linn: Tallinn
Aasta: 1994
Originaalkeel: rootsi keelest
Lehekülgi: 350
Seisukord: kaaned pisut kulunud, sisu korras
Mõõdud: 130 × 200 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
#T239# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 181
Varsti oli Charlotte märganud, kui vilumata Kar-Artur kõigis neis asjus oli, mis õpetaja peab teadma, ja ta oli hakanud teda juhatama. Algul oli Karl-Artur uje ja tagasitõrjuv, kuid aja kestel muutus ta tänulikumaks, pöördus Charlotte abi poole sagedamini, kui viimane seda õieti soovis.
Karl-Arturil oli viisiks teha pikki jalutuskäike, et külastada vaeseid vanamehi ja eitesid, kes kaugel metsaonnides elasid, ja ta palus alati Charlottet, et see temaga sellistele rännakutele kaasa läheks. Ta väitis, Charlotte oskavat palju paremini kui tema nende vanakestega ümber käia, neid julgustada ja nend nende väikestes muredes lohutada.
Neil kahekesi-rännakuil oligi Charlotte hakanud Karl-Arturit armastama. Varem oli ta alati unistanud, et ta abiellub toreda ja vahva ohvitseriga, kuid nüüd oli teda lootusetult vallutanud see peen ja tagasihoidlik õpetaja, kes ei raatsinud kärbselegi haiget teha ja kelle huulte üle ei olnud iialgi ükski vandesõna pääsenud.
1937. aasta väljaande faksiimile.
Hind:
5,00 EURTeema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Cay Rademacher, Estonia saladus,
Ersen, 2001, hind: 11,00 eurot
Henn-Kaarel Hellat, Naiste maailm 1. Ulmeromaan,
Eesti Raamat, 1976, hind: 4,00 eurot
Arkadi Strugatski, Boriss Strugatski, Miljard aastat enne maailmalõppu. Väljasõit rohelisse. Jutustused,
Eesti Raamat, 1987, hind: 5,50 eurot
Herman Melville, Moby Dick,
Eesti Raamat, 1974, hind: 7,00 eurot
Frederick Forsyth, Šaakali päev,
Eesti Raamat, 1989, hind: 6,00 eurot
L. Ron Hubbard, Võitlustanner maa 1. Tulevikusaaga aastast 3000,
Kupar, 1998, hind: 13,00 eurot
John Grisham, Amnestia,
Varrak, 2005, hind: 11,00 eurot
Kätlin Vainola, Peep Männil, Karuelu aabits (DVD PUUDUB!!!),
Menu, 2012, hind: 10,00 eurot
Victor Hugo, Jumalaema kirik Pariisis. Eesti Päevalehe romaaniklassika,
Eesti Päevaleht, 2007, hind: 8,00 eurot
Mihhail Bulgakov, Meister ja Margarita,
Eesti Raamat, 1968, hind: 14,00 eurot
Ilukirjandus all on 22533 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!