Juriidiliselt on kõik korrektne, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Juriidiliselt on kõik korrektne, Sergei Kraana, Tänapäev 2013 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Informatsioon ja õigus""Индивидуальные до..""Opimme suomea""Kirikuliikme käsiraamat""1001 tööd""Karl Menning ja teater ''Vanemuine..""Мастер и Маргарита..""Onu Sidi tüngaraamat""Tervendaja 2017/3""Info matuse korraldamisest ja surm..""Pühakute raamat""Isamaaliste laulude vihik""Armastus kui alkohol""Tutustukaa Neuvosto-Eestiin [teatm..""Valikud""Taevatrepp""''Väegade noobel kooljas...'' (ne..""Sipsik""Neonatoloogia [käsiraamat]""Tehnika ja Tootmine 1959/2""Laulab Helgi Sallo""99 päeva koos sinuga""Sign Systems Studies 30.2 30. osa""Shaping space and history. Vormide..""Tagasi Vargamäele""Öine lend. Jutustused. Sisaldab V..""Muljeid kirjandusmaastikult [arvus..""Salga töö (kirjad salga juhile)...""Pani timmi viiuli""Elu ja armastus""Koer poiss sõitis jänest (luulet..""Vene meri""Eesti lindude välimääraja""Džungel tulevikuta?""Borodino lahing""Maismaakilpkonnad""Mitteelamise kunst""Pilkaja 2015/8. Pilke- ja naljaaja..""Töökeskkonna ohutegurid ja riski..""Mets kohas tumedalt. Laule nais-, ..""Keemia ülesandeid keskkoolile""Eestimehe teekond ümber maailma '..""Aastaga haigustest priiks. Tervend..""Taimedes on elujõud""Nihkuv vaatepunkt. Nelikümmend aa..""Loo. Koo. Rõõmusta. Käsitööv..""Süües saledaks""100 asja, mida iga paar korra tege..""Maa ekvaatori all""Täheke 1980/1""Der geheimnisvolle Wald""Retoromaani muinasjutte. Šveitsi ..""Käsikiri ja korrektuur""Vaimuliku varamu sõnaseaded I. 12..""Veel kord [mälestused Arvi Siiast.."
55 tk kogusumma: 425,47 EUR

Teema: Huumor
Pealkiri: Juriidiliselt on kõik korrektne
Autor(id): Sergei Kraana

Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2013
Originaalkeel:
ISBN: 9789949273171
Lehekülgi: 380

Seisukord: normaalses korras raamat, esikaanel hinnasildi rebimise jälg

Mõõdud: 143x215 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
#T313# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL.

Sergei Kraana on Eesti tuntumaid kirjamehi, kellest laiem avalikkus kahjuks seni veel mitte midagi ei tea. Tema sulest on Maalehe huumoriküljel “Naeris” ilmunud sadu arvamuslugusid, olukirjeldusi, reportaaže ja uudiseid, millele ei ole nende filosoofilise kõrguse, silmaringi laiuse ning mõtete sügavuse poolest võimalik võrdväärset leida ei Eestist ega kogu Euroopa Liidust. Kui Sergei Kraanat ei oleks olemas, tuleks ta välja mõelda. “Juriidiliselt on kõik korrektne” sisaldab teoseid, mis on loodud viimase kaheksa aasta, kuue kuu ja kahekümne kuue päeva jooksul.

Hind: 8,00 EUR
Teema Meelelahutus alla viimati lisatud:

Pikker 1983/4,
AS Pikker, 1983, hind: 3,00 eurot

Pikker 1982/10,
AS Pikker, 1982, hind: 3,00 eurot

Oskar Loorits, Okupatsioon rahvapilke kõverpeeglis,
Olion, 1994, hind: 4,00 eurot

Juhan Sookas, Vanaisa püss. Jahimehejutte ja muid naljalugusid,
Keskkomitee, 1967, hind: 7,00 eurot

Kalju Kurepõld, Pildipasunaga,
EKP Keskkomitee Kirjastus, 1967, hind: 1,50 eurot

Kalju Kass, Vastasseina nael,
Eesti Raamat, 1980, hind: 3,00 eurot

Mart Juur, Jamasuutra. 29 kentsakat poosi,
1967, hind: 4,00 eurot

Hugo Narusberg, Anekdootide raamat. Möödunud ajast (1955-1985),
H. Narusberg, 2009, hind: 7,00 eurot

Priit Koppel, Tugitoolisport,
Vebelex OÜ, 2021, hind: 11,00 eurot

Juhan Sookas, Sokuperutaja. Huumori- ja satiirivalimik,
Pikker, 1971, hind: 4,00 eurot



Meelelahutus all on 1709 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Juriidiliselt on kõik korrektne, Sergei Kraana, Tänapäev 2013 | vanaraamat.ee
Juriidiliselt on kõik korrektne, Sergei Kraana, Tänapäev 2013 | vanaraamat.ee
Juriidiliselt on kõik korrektne, Sergei Kraana, Tänapäev 2013 | vanaraamat.ee
Juriidiliselt on kõik korrektne, Sergei Kraana, Tänapäev 2013 | vanaraamat.ee
Juriidiliselt on kõik korrektne, Sergei Kraana, Tänapäev 2013 | vanaraamat.ee
Juriidiliselt on kõik korrektne, Sergei Kraana, Tänapäev 2013 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud