Teema: Aforismid, mõtteterad, kinkeraamatud
Pealkiri:
KrokiidAutor(id): Silver Vahtre; toimetaja Andres Langemets
Kujundaja: Silver Vahtre
Kirjastus: Kirjastus Kvart
Linn:
Aasta: 2024
Originaalkeel:
ISBN: 9789916964477
Lehekülgi: 92
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 162x114
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Kunstnikukoolitusega autor nimetab oma tekste krokiideks, mille loomisel ta on pliiatsi asemel kasutanud sõnu. Joonistamises tähendab krokii (pr croquis) mingi olukorra kiiret ja üldistavat visandamist selle toimumise hetkel. Kogumik sisaldab visandeid mitmetest erinevatest aegadest.
Silver Vahtre lõpetas Eesti Riikliku Kunstiinstituudi disainerina, on tegelenud Tallinna ja Tartu linnakujundusega, tegutseb graafiku ja plakatistina ning on kavandanud kujunduse ligi kahesajale teatri- ja filmilavastusele.
Sündis XX sajandi teisel poolel ja sureb XXI sajandi esimesel poolel.
Kujunduses on kasutatud fragmente Mall Vahtre (1953-2021) maalidelt.
Märksõnad:
eesti aforismid
luuletused
ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Krokiid, Silver Vahtre; toimetaja Andres Langemets, Kirjastus Kvart 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Hermann Hesse, Beneath the Wheel,
The Noonday Press, 1993, hind: 9,00 eurot
Jane Austen, Emma,
Wordsworth Press, 2007, hind: 12,00 eurot
Leo Kunnas, Sõda 2023. Kõigile, kes võitlevad oma koletistega. Sõda 2023. Taavet. Kõigile, kes ekslevad oma labürintides. Dokumentaalromaan veel sündimata sündmustest,
Küppar & Ko, 2016, hind: 21,00 eurot
Jens Peter Jacobsen, Proua Marie Grubbe,
Eesti Raamat, 1996, hind: 3,00 eurot
Guntis Berelis, Härra Heideggerile meeldivad kassid ja teisi jutte,
Kultuurileht, 2022, hind: 4,00 eurot
Erich Maria Remarque, Aeg antud elada, aeg antud surra,
Eesti Raamat, 1993, hind: 14,00 eurot
Nicolai Lilin, Siberi haridus. Lapsepõlv kriminaalide maailmas,
Tänapäev, 2014, hind: 15,00 eurot
Peter Swanson, Mõrva väärt (psühholoogiline põnevik),
Päikese Kirjastus, 2016, hind: 9,00 eurot
Colleen Cambridge, Mürgi jälg,
Krimiraamat, 2023, hind: 15,00 eurot
Peep Pedmanson, Vanad ja kobedad,
Tänapäev, 2002, hind: 5,00 eurot
Ilukirjandus all on 23297 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!