Teema: Kunst
Pealkiri:
Disain. Kuju saanud mõteAutor(id): Stephen Bayley, Terence Conran
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2008
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Kalle Klein, Kai Vaarandi
ISBN: 9789985316580
Lehekülgi: 338
Seisukord: heas korras, kilepakendis raamat, raamatul võib esineda kopitamise lõhna, mis meie kogemuse põhjal aja jooksul lahtub
Mõõdud: 255 × 285 mm
Suurus: suur formaat, kõva köide
Sisu:
Disain on kõikjal meie umber ja see puudutab kõike, alates kirjaklambrist ja iPodist kuni meie kodu ja elustiilini. «Disain. Kuju saanud mõte» on põhjalik teos, mis annab ülevaate terve sajandi disainist. Autoriteks on üks tuntumaid tänapäeva kultuuri asjatundjaid Stephen Bayley ning maailma juhtivate disainerite hulka kuuluv Terence Conran. Nad käsitlevad oma raamatus kuulsaimaid disainereid, liikumisi, koolkondi, materjale ja protsesse (näiteks mööbel, mood, firmagraafika, autod ja muud tooted, märgid ja sümbolid), mis on disainimaailma mõjutanud.
Teos algab sissejuhatusega disaini kohast tänapäeva kultuuriloos. Raamatu põhiosa moodustab tähestikuline ülevaade kultustegelastest ja toodetest alates 20. sajandi algusest kuni tänapäevani, kaasa arvatud mineviku ja praeguste juhtivate disainerite elulood, firmade ajalugu, tootekirjeldused ning juhtimis-, kultuuri- ja ühiskonnateooriate vaimukad tõlgendused.
Originaali pealkiri: Design: intelligence made visible
Märksõnad:
disain
tootedisain
tööstuskunst
graafiline disain
moekunst
ajalugu
kunstnikud
disainerid
kunstiteadlased
ettevõtted
kunstiajalugu
kultuuriajalugu
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Disain. Kuju saanud mõte, Stephen Bayley, Terence Conran, Varrak 2008Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kunst alla viimati lisatud:
Koostanud: Edgar Spriit, Balti mere maade rahvusvahelise spordikarikatuuride näituse «Võitjate üle ei naerda!» kataloog. Каталог международный выставки спортивной карикатуры »Над победителями не шутят!» стран Балтийского моря. «Champsre beyond laughter!» An international Baltic exhibition of caricatures on sports catalogue,
EKP Keskkomitee Kirjastus, 1980, hind: 6,00 eurot
Villu Toots, Eesti kirjakunst 1940-1970 (monograafia),
Kunst, 1973, hind: 35,00 eurot
Arseni Mölder, Puit vormis, vorm puidus,
Kunst, 1968, hind: 12,00 eurot
Vello Paluoja; tekst Silvia Paluoja, Portreed ja maastikud. Pastellmaalid 2006-2014. Portraits and landscapes. Pastels 2006-2014,
Vello Paluoja, 2015, hind: 10,00 eurot
Villu Toots, Kirjakunsti abc. Grotesk ehk plokk-kiri,
Eesti Raamat, 1972, hind: 8,00 eurot
Ene Lamp, Olga Terri,
Kunst, 1982, hind: 7,00 eurot
Eesti abstraktne kunst. Mart Lepa kunstikogu / Estonian abstract art. Collection of Mart Lepp,
Mart Lepp, 2007, hind: 3,50 eurot
koostas Mart Lepp, Lepo Mikko. Varajane looming. Mart Lepa kunstikogu / Early works. Collection of Mart Lepp,
Mart Lepp, 2008, hind: 3,50 eurot
koostas Mart Lepp, Endel Kõks. Varajane looming 1941-1944. Mart Lepa kunstikogu / Early works 1941-1944. Collection of Mart Lepp,
Mart Lepp, 2007, hind: 3,50 eurot
Koostanud Mart Lepp, Pariis Eesti kunstis. Mart Lepa kunstikogu / Collection of Mart Lepp. Paris in Estonian Art,
2007, hind: 3,50 eurot
Kunst all on 1275 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!