Teema: Meisterdamine
Pealkiri:
Heegelda endale kaisupoliitikAutor(id): Terje Annusver
Kujundaja: Tõnis Kipper
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel:
ISBN: 9789949855063
Lehekülgi: 0
Seisukord: normaalses korras raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned kiletatud
Mõõdud: 163x121
Suurus: suures formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
"Kui valimised lähenevad, siis tundub, et rahvas on poliitikutest võõrandunud ega taha sugugi uskuda, mida neile lubatakse. Kui valimised läbi saavad, siis tundub, et poliitikud on rahvast võõrandunud ega taha sugugi teha, mida neilt oodatakse.
Valijate ja valitavate vahel näib haigutavat hiigelsuur ületamatu lõhe, aga ometi tahavad ju mõlemad, et elu muutuks paremaks, et me kõik omavahel hästi saaksime ja et armastust oleks rohkem kui vihkamist.
Ja see raamat aitab tuua poliitikud rahvale lähemale, lausa nii lähedale, et saame nad kaissu võtta. See on lihtne – heegelda lihtsalt endale oma lemmikust kaisupoliitik, või kui soovid, siis kas või terve riigikogu või valitsus!
Iga kord, kui sa heegeldatud poliitikut kaisutad, temaga mängid või tema seltsis uinud, muudad mõne oma iseloomujoone tugevamaks ja oskuse paremaks. Poliitik tunneb samal ajal armastust, mis tema nukukujulisele teisikule osaks saab, ja muutub veelgi inimlikumaks, soojemaks ja armastusväärsemaks. See on nagu voodoo, aga hästi hea."
Märksõnad:
Tänapäev
Tõnis Kipper
Priit Palomets
huumor
käsiraamatud
Hind:
14,00 EURTeema
Käsitöö alla viimati lisatud:
peatoimetaja Joy Aquilino, Põhjalik mütsiraamat. Ajalugu, tehnikad, kavandid,
Tänapäev, 2014, hind: 15,00 eurot
Pauline Brown, Tikkimise entsüklopeedia. Illustreeritud käsiraamat põhiliste tikkimisvõtete kohta koos traditsiooniliste ja uuenduslike tikandinäidistega,
Sinisukk, 2003, hind: 13,00 eurot
Claire Hallik, Silmuskudumine,
Varrak, 2014, hind: 24,00 eurot
Terje Annusver, Heegelda endale kaisupoliitik,
Tänapäev, 2019, hind: 14,00 eurot
Lill Nylén, Õmblemine. Täielik käsiraamat,
Sinisukk, 2005, hind: 29,00 eurot
Elle Vunder, Eesti rahvapärane taimornament tikandis,
Kunst, 1992, hind: 23,00 eurot
Liivia Kivilo, Lilltikand,
Valgus, 1992, hind: 18,00 eurot
Hilda Linnus, Tikand eesti rahvakunstis II. Lääne-Eesti ja Lõuna-Eesti / Вышивка в эстонском народном искусстве 2. Западная Эстония и Южная Эстония,
Eesti Raamat, 1973, hind: 39,00 eurot
Betty Barnden, Hakka kuduma. Põhitehnikate ja -koekirjade tutvustus algajaile,
Sinisukk, 2003, hind: 14,00 eurot
Niina Freiberg, Lihtsate asjade võlu,
Avita, 2003, hind: 9,00 eurot
Käsitöö all on 2239 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!