Teema: Sõnaraamatud
Pealkiri:
Soome-Eesti ja Eesti-Soome turismisõnastik. Suomi-Viro ja Viro Suomi matkailualan sanakirjaAutor(id): Tiina Maripuu, Heli Tooman ja Enn Veldi
Kujundaja: Marge Pent
Kirjastus: Argo
Linn:
Aasta: 2010
Originaalkeel:
ISBN: 9789949438907
Lehekülgi: 384
Seisukord: kaaned pisut kulunud, sisu korras
Mõõdud: 149 × 216 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvas köites
Sisu:
Sõnastikus leiduv sõnavara pärineb eesti ja soome turismiõpikutest, turismi- ja hotellimajanduse dokumentidest, klientidele mõeldud teabematerjalidest ning oskussõnastikest.
Sõnastik sisaldab:
• üle 9000 märksõna mõlemas keeles, suur osa märksõnadest on varustatud rikkaliku näitematerjaliga;
• turismimajanduse üldterminoloogiat;
• majutuse, toitlustuse, reisikorralduse, reisivahenduse, transpordi, kuurordi- ja spaaturismi, konverentsi- ja sündmusturismi, maa- ja seiklusturismi, rekreatsiooni ja teiste turismivaldkondade terminoloogiat;
• lühendeid ja akronüüme.
Turismisõnastik on mõeldud Eesti ja Soome majutusasutuste, reisibüroode, transpordi- ja paljude teiste turismiga seotud ettevõtete töötajatele, turismiarendajatele, kutse- ja kõrgkoolide õpetajatele, õpilastele, üliõpilastele, tõlkijatele ning kõigile reisihuvilistele.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Soome-Eesti ja Eesti-Soome turismisõnastik. Suomi-Viro ja Viro Suomi matkailualan sanakirja, Tiina Maripuu, Heli Tooman ja Enn Veldi, Argo 2010Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Sõnaraamatud alla viimati lisatud:
Tiiu Kaarma, Laine Paavo, Eesti-saksa vestmik. Estnisch-deutsch Sprachführer,
Ilo, 1995, hind: 3,50 eurot
Eesti-inglise metsanduslik minisõnastik,
Forest, 1995, hind: 5,00 eurot
Helle Vissak ja Jüri Vissak, Eesti-vene vene-eesti kinnisvarasõnastik,
Juura, 1998, hind: 14,00 eurot
E. Kibbermann, S. Kirotar, P. Koppel, Saksa-eesti sõnaraamat / Deutsch-Estnisches wörterbuch,
Valgus, 1978, hind: 14,00 eurot
Imbi-Reet Kaasik, Rina Ombudo, Ilmar Sulsenberg, Jüri Talvet, Hispaania-eesti sõnaraamat / Diccionario espanol-estonio,
Valgus, 1983, hind: 10,00 eurot
Helle Leemets, Eesti-vene koolisõnaraamat. Umbes 21000 märksõna,
Koolibri, 2005, hind: 16,00 eurot
Longman Active Study Dictionary of English,
Longman, hind: 20,00 eurot
Jean-Claude Corbeil, Ariane Archambault, Suur Illustreeritud sõnaraamat. Viiekeelne (eesti- vene- inglise- saksa- prantsuse),
Pegasus, 2013, hind: 40,00 eurot
V. Liiv, A. Haberman, M. Paivel, Saksa-Eesti fraseologismide ja väljendite sõnaraamat,
Valgus, 1973, hind: 5,00 eurot
A. Tentsmann, H. Lind, Purjetaja sõnaraamat. Inglise-vene-saksa-eesti,
Valgus, 1980, hind: 9,00 eurot
Sõnaraamatud all on 888 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!