Supra Gruusia köögi pidu, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Supra. Gruusia köögi pidu, Tiko Tuskadze, Sinisukk 2018 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Haarem. Looritagune maailm""Prantsusmaa ajalugu""Sõjavang nr. 717162""Tartu linnamuuseum""Bhagavad-gita. Nii nagu see on""Ploomisordid""Bucket list""Müüdid ja legendid""Persona""Eesti õigekeelsussõnaraamat. ÕS..""National Geographic 1993 November...""Õnneseen Jim""Ettevaatliku edvistaja juhtum""In puncto musicorum""Must Peeter""Energia saladused""Eesti NSV sood IV""Kirjastus Juura. Bibliograafia 199..""Katherine I-III""Armastuse atmosfäär. Kolmas raam..""Tallinn tules. Dokumente ja materj..""Uus Testament. Laulud""Eesti NSV kunst / Искусств..""Taevatrepp""Enjoy your English 3. Workbook""Praktiline kaloriraamat""Tallinna V graafikatriennaal. V Т..""Viidipäev""Murdepunkt. Kuidas juhus ja rumalu..""Nupumees. +Ristsõna""Hirmu org. Nelja märk""Esimeses ringis I-II""Pidustused keskaegse Liivimaa linn..""Kirju Eestist""Roheliseks kasvamine""Hüvastijätuvalss""Lihtsad köögiviljatoidud [Jana P..""Käitumise kuldvara. Seltskonnas""Aleksander Babülonis. Ajalooline ..""Väike käsiraamat neile, kes lood..""July rahvas""Ajateenija tasuta kiri""Kolmas printsess""Minu elukroonika. Murrang. Tõniss..""Laule""Eesti graafika 1965 - 1966""Vargamäe Indrek – pühak või s..""Juust - meile maitseb! Retsepte ju..""Mõõgaga mõõdetud maa""Musta pori näkku""Oli see armastus?""Puhas mõrv. New York Times'i best..""Novelle ja miniatuure""Kreeka jumalad ja kangelased""Eesti Loodus 1970/4. ENSV Teaduste..""Jutustused I""National Geographic 2003 March. Vo..""Spatium. Taani kaasaegne kunst. Da..""Araabia muinasjutt kolmest õest""Käitumise kuldvara. Seltskonnas. ..""Mis ma nägin Hiinas""Nii see olla võis... Põhjarannik..""National Geographic 2006 March. Vo..""Piimast piltides. Picturesque milk""Ettevaatust! Arvuti! (2. osa)""Kunst 1961/4. Kujutava ja tarbekun.."
66 tk kogusumma: 558,70 EUR

Teema: Kokaraamatud
Pealkiri: Supra. Gruusia köögi pidu
Autor(id): Tiko Tuskadze

Kirjastus: Sinisukk
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
Tõlkija: Marja Liidja
ISBN: 9789949347131
Lehekülgi: 208

Seisukord: kohati kulunud nurgad ja selg, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 253x195
Suurus: suures formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
"Rikastada oma toidulauda ning saa osa uutest maitseelamustest.
Gruusia toidukultuuri oluline osa on supra ehk pidu. Supra toob sõbrad ja perekonna ühise laua taha, et lausuda südantsoojendavaid tooste, vestelda põnevatel teemadel, juua kosutavaid jooke ning nautida isuäratavaid sööke. Tiko Tuskadze kutsub lugejaid oma kööki, et jagada huvilistega armastust hea toidu vastu ning retsepte, mis on põlvkond põlvkonna järel üksteisele edasi antud.
Õpi rikkaliku retseptivaliku abil tegema hõrke gruusiapäraseid roogi, nagu näiteks juustupirukat ehk hatšapuri’t või lambalihakebabi.
Valmista ka enda sõpradele ja perele üks külluslik peolaud!
"

Sinisukk

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kokaraamatud alla viimati lisatud:

Küpsetised kohvi kõrvale. Küpsised, minikoogid, keeksid, tordid,
Kaalujälgijad, 2002, hind: 11,00 eurot

Lihtsad köögiviljatoidud [Jana Peäske kogutud retseptid],
Kaalujälgijad, 2000, hind: 3,00 eurot

Kaarina Kaurinkoski, Seenetoidud,
Perioodika, 1994, hind: 3,00 eurot

Linda Petti, Supipiibel,
Maalehe Raamat, 1995, hind: 4,00 eurot

E. Arunurm, M. Jaanimägi, A. Järvamägi, E. Kangur, Salme Masso, O. Relve, L. Remmelgas, A. Saa ja A. Tõnsing, Kokaraamat,
Valgus, 1984, hind: 12,00 eurot

Anita Pasopa ja Milda Peterson, Kokaraamat,
Valgus, 1968, hind: 7,00 eurot

Tiina Kotsar ja Toivo Niiberg, Külmutamine,
Maalehe Raamat, 2003, hind: 4,00 eurot

Koostanud: Anne Kangur, Maitsvad supid ja puljongid,
Odamees, 2012, hind: 5,00 eurot

Liia Tiigi, Üsna odavalt, aga maitsvalt,
Valgus, 1996, hind: 6,00 eurot

Maimu Eesmaa, Aliide Küüsvek, Salme Masso, Valik toiduretsepte,
Valgus, 1980, hind: 6,00 eurot



Kokaraamatud all on 2394 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Supra. Gruusia köögi pidu, Tiko Tuskadze, Sinisukk 2018 | vanaraamat.ee
Supra. Gruusia köögi pidu, Tiko Tuskadze, Sinisukk 2018 | vanaraamat.ee
Supra. Gruusia köögi pidu, Tiko Tuskadze, Sinisukk 2018 | vanaraamat.ee
Supra. Gruusia köögi pidu, Tiko Tuskadze, Sinisukk 2018 | vanaraamat.ee
Supra. Gruusia köögi pidu, Tiko Tuskadze, Sinisukk 2018 | vanaraamat.ee
Supra. Gruusia köögi pidu, Tiko Tuskadze, Sinisukk 2018 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud