Mehed ja mered I-II, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Mehed ja mered I-II, Arnold Sepp, Orto 1959 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 57255 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Andmeanalüüs personaalarvutil pr..""Kardioloogia I""Manon Lescaut. Europeia sari""Põrguväravad""Suudlus tundmatult""Päkapikkude aastaajad""Vigade parandus""Valik. Mida teeksid, kui peaksid o..""Roosa Ritsikas""Akadeemilised mõtisklused""Restoran Quentins""Samurai""Armas kiisuke""Saviravi""Päev. Õpi tundma sind ümbritsev..""Tulen öösel sulle koju. Valik te..""Mu vana armastus""Igitee""Jumalaema kirik Pariisis. Eesti PÃ..""Teatrielu 2006""Ülestähendusi väikeselt saarelt..""Kassike Kaspar arvutab (luuletused..""Tere, pimedus""Karvased ja sulelised. Pisikese pi..""Eesti rahva kannatuste aasta. Kogu..""Koduapteek""Mälestusi Krümmeri õppeasutuses..""Hiidkoerte elud""Lõika ja kleebi""Kodu 1927/8. Perekondlik kirjandus..""Jää ei jää""Toortoit. Paradiisi Maitse toortoi..""Täna mängime elu""Elu allikad""Akadeemia 1991/6""Welcome to Childcraft""Teatrielu 1984""Endokrinoloogia""Vanem õde. Isiklik õnn""Metsakiisu, armutu murdja""Nii on see inimeseks olemine""Kõver maja""Eesti gluteeni- või laktoosivabad..""Patsientide õigused. Euroopa pats..""Üle halja jõe""Töökeskkonnavoliniku käsiraamat""Akadeemia 2011/4""Rannaäärne kohvik""Kiusatusse. Triloogia ''Ajastu ahv..""Mineraalained""Süütalastepäev""Teadliku tarbimise jõud 2. Kuidas..""Dr. Levini tervisenõuanded. Tervi..""Inimese keha""Minu esimene Å¡ablooniraamat. Numb..""Matemaatilise analüüsi kursus. I..""Akadeemia 2010/4""Konn ja talv""Õitsev meri""Uus algus""Lastelaulud""Himplike ja Pimplike. Valimik saks..""Vana Testament. Kaksteistkümmend ..""Ära möödu must lähedalt""Burda Style 2021/12 (Бурда)""Akadeemia 2007/8""Halb aeg Eesti jaoks""Õnnetähestik""Kooparahvas läheb ajalukku""''Inimene ja jumal'' 1962. Dokumen..""Põhjatuul ja lõunatuul""Võidusõiduautod""Via regia""Sissejuhatus kriminoloogiasse ja h..""Kunstiviha on niisama püha kui va..""Vana-Rooma kuriteod""Akadeemia 2008/2""Teel füüsikastandardile. Ülesan..""Sipsik""Ustav aednik""Op-ornamentika""Linn ja teater. Lavamärkmeid mitm..""(:)raadiopastor""Suomi-venäjä-suomi taskusanakirj.."
84 tk kogusumma: 685,10 EUR

Teema: Väliseesti raamatud
Pealkiri: Mehed ja mered I-II
Autor(id): Arnold Sepp
Kujundaja: Viive Scott


Kirjastus: Orto
Linn: Toronto
Aasta: 1959
Originaalkeel:
Lehekülgi: 578

Seisukord: kohati kulunud kaaned, raamatukogu ja raamatukogust mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korralik
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL.063

Käesolev kirjapanek ei taotle erilist kõrgestiililist forsseeringut. See ei taha kuidagipidi ka kujuneda mustkaptenlikuks piraadilooks.
On pajatatud vaid eesti meeste heitlustest meredega, troopiliste tormidega, tuuletute kuumuseleitsakutega, väsimusega ning unega. On kirjutatud nende eesti kalurite-hännakupüüdjate aheldusrikkast tööst, kes Mehhiko üliavaral lahel ja Kariibi mere rajoonides rühmavad üksikpaatides või sini-must-valgeid värve kandvasse eesti kalandusühingu «Estotexi» püügilaevastikku koondunult.

Aga see kirjapanek haarab ka kõigi teiste kalurite mõtteid, tunglusi ja tegevust, nende pürgimusi ja maailmavaatelisi suhtumisi vabadel randadel ja vabadel meredel. Ta kajastab nende rahutute hingede kohati otse revolutsioonilisi ja teinekord ka üsna kentsakaid pulbitsemisi ja kummalisi otsinguid.

eesti, väliseesti ilukirjandus, romaanid, välis-eesti

Hind: 14,00 EUR
Teema Ilukirjandus alla viimati lisatud:

Ka rikkad nutavad 3,
AS, 1993, hind: 1,50 eurot

Ka rikkad nutavad 2,
AS, 1993, hind: 1,50 eurot

Ka rikkad nutavad 5,
AS, 1993, hind: 2,00 eurot

Ka rikkad nutavad 6,
AS, 1993, hind: 2,00 eurot

Ka rikkad nutavad 7,
AS, 1993, hind: 2,00 eurot

Fjodor Dostojevski, Idioot,
Eesti Raamat, 1975, hind: 9,00 eurot

Heino Kiik, Maria Siberimaal,
Eesti Raamat, 1988, hind: 4,00 eurot

August Jakobson, Valitud teosed 17. Töö algus. Andruksonide suguvõsa II,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1980, hind: 3,00 eurot

August Jakobson, Miika Valtsbergi roim. Esimene romaan tsüklist Andruksonide suguvõsa,
Eesti Raamat, 1980, hind: 4,50 eurot

Romain Rolland, Jean-Christophe I-III,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 8,00 eurot



Ilukirjandus all on 23284 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Mehed ja mered I-II, Arnold Sepp, Orto 1959 | vanaraamat.ee
Mehed ja mered I-II, Arnold Sepp, Orto 1959 | vanaraamat.ee
Mehed ja mered I-II, Arnold Sepp, Orto 1959 | vanaraamat.ee
Mehed ja mered I-II, Arnold Sepp, Orto 1959 | vanaraamat.ee
Mehed ja mered I-II, Arnold Sepp, Orto 1959 | vanaraamat.ee
Mehed ja mered I-II, Arnold Sepp, Orto 1959 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud