Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Sekundi murdosaAutor(id): David Baldacci
Kirjastus: Ersen
Linn:
Aasta: 2004
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Matti Piirimaa
ISBN: 9985768272
Lehekülgi: 432
Sari: Toimik 17
Seisukord: heas korras raamat
Suurus: tavaformaadis kõvade kaantega
Sisu:
#T227# VP
Toimik nr 17
Kõik kestis ainult murdosa sekundist, kuid rohkem polnud salateenistuse agendi Sean Kingi tähelepanu hälvitamiseks vajagi ning nõnda suri tema kaitsealune, kolmanda partei presidendikandidaat Clyde Ritter. King saadeti häbiga erru ning nüüd, kaheksa aastat hiljem, tegutseb ta Virginia väikelinnas advokaadina ja teenib kogukonda abišerifina. Siis kuuleb ta, et taas on presidendivalimiste kampaaniast kõrvaldatud kolmanda partei kandidaat, kes rööviti suisa salateenistuse agendi Michelle Maxwelli silme all. King ja Maxwell sõlmivad mureliku liidu. Vastuste otsimisest saab nende lunastuse leidmise tee, kui nad süvenevad valitsuse tunnistajakaitse programmi ning Clyde Ritteri tapmise järel surmatud mõrvari mõistatuslikku minevikku. Ent tõde pole kunagi selline, nagu see paistab olevat, ning mõlemad agendid kogevad, et ainuski vales suunas pillatud pilk võib põhjustada surma.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Sekundi murdosa, David Baldacci, Ersen 2004Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Rex Stout, Liiga palju naisi,
Tänapäev, 2025, hind: 18,00 eurot
Faith Martin, Mõrv lillelaadal,
Krimiraamat, 2022, hind: 15,00 eurot
Taylor Adams, Surm mahajäetud sillal,
Pegasus, 2022, hind: 18,00 eurot
Bo Svernström, Ohvrite ohver,
Rahva Raamat AS, 2019, hind: 17,00 eurot
T. M. Logan, Puhkus,
Rahva Raamat, 2021, hind: 9,00 eurot
Jonas Moström, Doominomõrv,
Kunst, 2018, hind: 14,00 eurot
Cara Hunter, Nad ei leia sind iial,
Rahva Raamat, 2019, hind: 17,00 eurot
Simon Mayo, Noateral,
Rahva Raamat AS, 2021, hind: 14,00 eurot
Hans Rosenfeldt, Hundisuvi,
Rahva Raamat AS, 2021, hind: 16,00 eurot
Mark Edwards, Maja metsa varjus,
Pegasus, 2022, hind: 18,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3906 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!