Diabeetikute kokaraamat Põhiretsepte kogu Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Diabeetikute kokaraamat. Põhiretsepte kogu päevaks, Ilo 2007 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Inimese päritolu. Inimkonna illus..""Iseseisvuspäeva sünd""Kodulooline Kullamaa loodusturisti..""Veenuse juus""Eestimaa Rahvarinne. Harta. Üldpr..""Tulesõitjad. Novellid""Prague""Spordiilm. 1992 juuli""Dopingu ABC""Kadumispunkt""Puudutus""Paberist vabaõhumuuseum (raamat v..""Iga mees näeb sind alasti. Insaid..""Hannes's birthday (Hannese sünnip..""Alice B. Toklase autobiograafia""Kelleks saada?""Kirjad armastusele. Stella Shakti ..""Terminiõpetus""Armastus""Annapurna""Juhtraja-automudelid. Noortele aut..""Angiin""Emotsioonide psühholoogia""Tuhkatriinu""Kas te kuulete neid?""Jane käib kohtamas""Nõukogude Liit nii, nagu see tege..""Spordiilm. 1992 oktoober""Tänaval jalgsi""Veterinaarsanitaarne ekspertiis""Külm kui kivi""Meenutused III""Esikaanelugu""Kalevite Maarjamaale (luuletused)""Orus ja mäel""Enneolematu võidujooks""Sipelgad ei alistu""Läbi punase öö IV. 1951. ja 195..""Teatud erandid""Räpina radadel. Artikleid""Kolm meest paadis (koerast rääki..""Kehakeel""Viimane valgesulg""Võidusõiduautod""Vaeste-Patuste alev II""Minutiravi""Eesti raamatute hävitamine nõuko..""Ärevushäired ja korduma kippuvad..""Искусство ''боевог..""Sel sajusel suvel""Emotsionaalne paindlikkus""Murud Eestis""Päikesesse vaataja. Mõlgutusi ri..""Huvitavaid elektrinähtusi""Ehitusmaterjalid""Jutustused""17. sajandi ja 18. sajandi alguse ..""Punane draakon""Ekstreemolukordade psühholoogia""Hoidistamine""Let me tell you about Estonia""Eesti majanduse teataja 6 (133) 20..""Foobiate ja maaniate raamat. Maail..""Kummulikäänatud org""Kirikuaasta lastega""Meil on veevärk""Üleminekuaeg""Varastatud kutsikas Sam""Me veel näeme""Sädelev tsüaniid""Wabariigist vabariigini. Mälestus..""Süüdistus""Spordiilm. 1992 märts""Koolid, kus lugemine loeb. Kolm te..""Muuda mõtlemist ja su elu muutub...""Eesti õigekeel. Gümnaasiumi õig..""Spordiilm. 1992 juuni""Ajajuhtimine""Soovimatu kassipoeg Sini""Polügrafisti käsiraamat""Sünged varjud 2: Saatana teener""Netinaljad""Tema majesteedi laev ULYSSES""Sabrina, teismeline nõid (19. osa..""Pettuse teel. New York Times'i Bes.."
85 tk kogusumma: 681,60 EUR

Teema: Kokaraamatud
Pealkiri: Diabeetikute kokaraamat. Põhiretsepte kogu päevaks
Autor(id):
Kujundaja: Ulf Lindahl


Kirjastus: Ilo
Linn: Tallinn
Aasta: 2007
Originaalkeel: rootsi keel
Tõlkija: Katrin Planhof Skott
ISBN: 9789985578599
Lehekülgi: 160

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 179 × 247 mm
Suurus: tavaformaadist veidi suuremas formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Me oleme see, mida sööme. Ja meie tervis ning heaolu sõltub sageli sellestki, kuidas me sööme.

Diabeet on haigus, mis nõuab selle põdejalt enda hästi tundmiseks hoolikat ja tasakaalustatud toiduvalikut. Et ennast hästi tunda, peab diabeetik sööma korrapäraselt, hoides rasvade ja süsivesikute kogused tasakaalus ning vältides toidus liigset lihtsuhkrute hulka. Võib öelda, et diabeetik peab toituma viisil, mis oleks kasulik meile kõigile.

Siiski ei pea diabeetikute toit seetõttu olema igav ega keerukas. Kuigi vahel tundub, et erinõuetega toidu planeerimine võtab aega ja vaeva, ei pea see igal juhul nii olema. Diabeetikutele mõeldud kokaraamat näitabki mitmeid erinevaid toiduvalmistamise võimalusi.

Raamatus toodud retseptid sobivad kogu perekonnale, kuna toitumine ei ole tähtis mitte ainult väljakujunenud diabeedi põdejatele. See, mida me sööme, võib tekitada diabeedi tekkimise riski kogu elu jooksul. Kõikide retseptide toiteväärtused on välja arvutatud ning portsjonid on väikese energiatarbimisega inimese jaoks just paraja suurusega.
Seega võib seda kokaraamatut soovitada kõikidele, kellel on veidi rohkem põhjust mõtiskleda toitumisvõimaluste üle, et tagada ka pikemas perspektiivis hea enesetunne.


Originaali pealkiri Kokbok för dig som har diabetes : grundkokboken med recept för hela dagen. Eesti keeles

Märksõnad:
diabeet
tervislik toitumine
dieettoidud
diabeet
tervislik toitumine
dieettoidud
kokaraamatud

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Diabeetikute kokaraamat. Põhiretsepte kogu päevaks, Ilo 2007 | vanaraamat.ee
Diabeetikute kokaraamat. Põhiretsepte kogu päevaks, Ilo 2007 | vanaraamat.ee
Diabeetikute kokaraamat. Põhiretsepte kogu päevaks, Ilo 2007 | vanaraamat.ee
Diabeetikute kokaraamat. Põhiretsepte kogu päevaks, Ilo 2007 | vanaraamat.ee
Diabeetikute kokaraamat. Põhiretsepte kogu päevaks, Ilo 2007 | vanaraamat.ee
Diabeetikute kokaraamat. Põhiretsepte kogu päevaks, Ilo 2007 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud