Teema: Kultuur
Pealkiri:
Evangeeliumiga maailmateedel. Kogutud teosed IVAutor(id): Fanny de Sivers
Kirjastus: Gallus
Linn:
Aasta: 2020
Originaalkeel:
ISBN: 9789949668403
Lehekülgi: 600
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 1x1
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Fanny de Siversi kogutud teoste neljas osa ilmub n-ö plaaniväliselt. Kirjutisi kogunes palju rohkem kui oli teada alguses. Esimese ja teise osa hõlmavad kaks evangeeliumitõlget koos kommentaaridega. „Aeg on täis. Markuse ja Peetruse evangeelium“ (2007) ja „Alguses oli Sõna. Neljas evangeelium“ (2000). Seejuures on oluline märkida, et esimene nendest ilmus omal ajal defektsena, kuna veerand kommentaarist jäi eksikombel välja. See viga sai nüüd parandatud. Mõlemate evangeeliumide joonealused märkused pärinevad toimetajalt: parandasin vead, ühtlustasin terminid ja esitasin vajalikke selgitusi. Säilitatud on mõned autorile iseloomulikud kirjutusviisid, näiteks Jumal-Isa, Jumal-Poeg ja Jumal-Püha Vaim jne. Kolmandas osas sisalduvad artiklid, mis käsitlevad kirjanduslike mõtterännakutega seotud küsimusi. Siia mahuvad ka mõned väiksemad lood. Lisaosas on esitatud Meie Isa palve kommentaar: „Monoloog vastu hommikut“.
Märksõnad:
Gallus
haridus
kultuur
religioon
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Evangeeliumiga maailmateedel. Kogutud teosed IV, Fanny de Sivers, Gallus 2020Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Koostanud: Arvo Krikmann, Meri andab, meri ottab. Valimik Lahemaa vanasõnu,
Valgus, 1981, hind: 4,00 eurot
Stefan Zweig, Kolm meistrit. Balzac. Dickens. Dostojevski,
Eesti Raamat, 1985, hind: 4,00 eurot
Koostanud: Eduard Laugaste, Erna Normann, Muistendid Kalevipojast. Eesti muistendid I. Hiiu- ja vägilasmuistendid,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 12,00 eurot
Rein Veidemann, 101 Eesti kirjandusteost,
Varrak, 2011, hind: 11,00 eurot
Jüri Talvet, Peeter Torop ja Haljand Udam. Koostanud Jüri Talvet, Maailmakirjandus 1. Keskajast valgustuseni. Õpik keskkoolile,
Koolibri, 1995, hind: 12,00 eurot
Anne Hussar, Arvo Krikmann ja Ingrid Sarv, Vanasõnaraamat,
Eesti Raamat, 1984, hind: 8,00 eurot
Lauri Vahtre, Suur pettumus ehk humanismi kriis,
SE&JS, 2016, hind: 5,00 eurot
Ott Raun, Vaikne eestlane (artiklivalimik),
Virgela, 1998, hind: 3,00 eurot
Priit Vesilind, Eestlane igas sadamas,
Varrak, 2004, hind: 11,00 eurot
Virkko Lepassalu, Kallase afäär. 10 miljoni dollari kadumise lugu,
Saare Media, 2009, hind: 15,00 eurot
Kultuur all on 4907 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!