Tubakapood ́Alvaro de Campose Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Tubakapood. ́Alvaro de Campose viimased luuletused, Fernando Pessoa, Pilgrim 2009 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Väike kuninganna""Fantastiline tüdruk (jutustus)""The Warriors""Käed""Kuu needus""Loodus teeb leidlikuks""Armu imed. Kirjandusteenistusele p..""Eesti luulet 2. Valimik X klassile""Moondamisülikonnas jahimees""Punane vesi (Sinine vesi)""Paradoks 2005/4. Intrigeerivad elu..""Lõpp ja algus""Tormiohe. Luuletusi aastatest 1946..""Tavaline Don Quijote""Teine maailmasõda. Lühike ajalug..""Delacroix""Sarviku sulased. Tõsieluromaan""Luuletusi ja uitmõtteid""It's Not Easy Being Mean (The Cliq..""Valgustransformatsioon""Nastja tarkuste raamat""Viimased Hitlerid""Söök ja jook. Tarkuseraamat""Anna Karenina I-II""Paberlilled. Voldi ja kleebi""Tuulepea ja kuldsarvedega hirv. Ku..""Elan tundes, et vastutan. NSV Liid..""Roderick Randomi seiklused""Tuhkatriinumäng. Kuues pildis""Jutuvestja""Johannese evangeelium""Sõnn 20. aprill – 20. mai""Armastuse oraakel""Vapustav tulikametsa lugu""Kolmanda Riigi eliitüksused. Saks..""Vahtramäe Emil""Juhtumid loomade haiglas""Mõtteid ja mõtisklusi 2. Luulet ..""Ookean""Igaüks on erinev. Raamat noortele..""Villa Amalia""Kolmas Silm 2003/8""Jutte siit ja säält. Eestisse j..""Luulekogu""Laps ja kuu""Karistatud uudishimu. Eesti muinas..""Unenägude leksikon""The A-List (A-List #1)""Asjade algusest""Mis on põrgu""Hõbedane mõttelõng. Valitud luu..""Tee Kristuse juurde""Rahutused ja reformid. Talupoegade..""Koer taskus""Jumala tahe sinu elu jaoks""Muinasjutt printsist, kes kaotas n..""Islandi trolliligu"
57 tk kogusumma: 425,30 EUR

Teema: Välisluule
Pealkiri: Tubakapood. ́Alvaro de Campose viimased luuletused
Autor(id): Fernando Pessoa
Kujundaja: Angelika Schneider


Kirjastus: Pilgrim
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel: portugali keel
Tõlkija: Tõnu Õnnepalu
ISBN: 9789949900664
Lehekülgi: 142

Seisukord: heas seisukorras raamat

Mõõdud: 125 × 205 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Selle raamatu kaanel on kaks nime: Fernando Pessoa ja Alvaro de Campos. Kumb siis on nende luuletuste autor? Lihtne ja praktiline vastus oleks: muidugi Pessoa. Fernando Pessoa, kes elas aastatel 1888-1935 ja kellest pärast surma sai kõige tuntum ja tõlgitum portugali poeet. Camposlik vastus (ükskõikse õlakehitusega) oleks: ei tea, ja kui teakski, mida siis teaks? Ja Pessoa vastus oleks: Alvaro de Campos. Võib-olla.

Sest see lugu on keeruline, kuigi ka mitte nii väga. Nimelt kirjutas (ja mitte ainult ei avaldanud) Fernando Pessoa oma loomingut põhiliselt viie erineva nime lal. Või siis: nimena. Neid nimesid, õieti tegelaskujusid, kes «kirjutasid» tema luulet ja proosat, nimetas ta heteronüümideks. Ta paljundas või lõhestas selle «kellegi» mitmeks isikuks, andes igaühele neist mitte ainult nime, vaid ka kuju, karakteri, elukäigu. Veel enam, osa neist ka tundsid üksteist ja suhtlesid omavahel. Terve teater. Ja nii Pessoa oma meetodit lõpuks nimetabki: dramaturgiliseks.


Märksõnad
portugali
Pessoa, Fernando, 1888-1935
portugali
ilukirjandus
luuletused

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Luule alla viimati lisatud:

Marie Under. Koostanud Paul-Eerik Rummo, Mu süda laulab. Luuletusi kolmeteistkümnest kogust,
Eesti Raamat, 1984, hind: 10,00 eurot

Koostanud Debora Vaarandi, Eesti looduslüürikat,
Eesti Raamat, 1980, hind: 6,00 eurot

Ivan Krõlov, Valitud valmid,
Eesti Raamat, 1969, hind: 5,00 eurot

Kai-Mai Olbri, Vastutuule toel,
Kaarna, 2020, hind: 6,00 eurot

Harald Rajamets, Aeg astuda. Vemmalvärsse, puhuluulet,
Varrak, 1997, hind: 8,00 eurot

Ilmar Onton. Koostanud Viljar Ansko, Ebakõlad. Luuletused 1945-1971,
Anamnesia, 1993, hind: 5,00 eurot

Sylvia Plath; koostanud, eestindanud ja järelsõna: Tiina Aug, Luulet,
Eesti Raamat, 1990, hind: 9,00 eurot

Kai-Mai Olbri, Pöördumatud sõnad,
Eesti Raamat, 1991, hind: 4,00 eurot

Ivan Turgenev, Luuletusi proosas,
Eesti Raamat, 1972, hind: 2,00 eurot

Venda Sõelsepp, Narilaulud,
Memento, 1993, hind: 5,00 eurot



Luule all on 3751 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Tubakapood. ́Alvaro de Campose viimased luuletused, Fernando Pessoa, Pilgrim 2009 | vanaraamat.ee
Tubakapood. ́Alvaro de Campose viimased luuletused, Fernando Pessoa, Pilgrim 2009 | vanaraamat.ee
Tubakapood. ́Alvaro de Campose viimased luuletused, Fernando Pessoa, Pilgrim 2009 | vanaraamat.ee
Tubakapood. ́Alvaro de Campose viimased luuletused, Fernando Pessoa, Pilgrim 2009 | vanaraamat.ee
Tubakapood. ́Alvaro de Campose viimased luuletused, Fernando Pessoa, Pilgrim 2009 | vanaraamat.ee
Tubakapood. ́Alvaro de Campose viimased luuletused, Fernando Pessoa, Pilgrim 2009 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud