Teema: Keeleõpikud
Pealkiri:
Viimase minuti inglise keel. Kiirkursus sõnastikugaAutor(id): Iain Galbraith, Paul Krieger
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2002
Originaalkeel: saksa keel
Tõlkija: Hana Loik
ISBN: 9985765303
Lehekülgi: 190
Seisukord: kaaned kohati kulunud, sisu korras
Mõõdud: 142 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
#T144# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL.
Kes tunneb huvi teiste maade ja rahvaste vastu, see peab tingimata ka keeli tundma. «Viimase minuti inglise keel» on hea lähtepunkt kõigile neile, kelle jaoks õpik on liiga igav ja tavaline vestmik liiga vähe õpetlik.
Kui te selle kiirkursuse läbi töötate, siis omandate tänu lihvitud meetodile kiiresti oskuse Inglismaal ja inglise keelt kõnelevates riikides end arusaadavaks teha.
Argieluline teave ja hulk praktilisi nõuandeid aitavad võõrast kultuuri lähemale tuua.
Raamatu lõppu on paigutatud keelekursuse vältel õpitud väljenditest koostatud inglise-eesti ja eesti-inglise sõnastik, mis pakub tõhusat põhisõnavara.
Originaali pealkiri: Englisch in letzter Minute. Sprachkurs für Überflieger. Mit Wörterbuch
Märksõnad:
inglise keel
õpikud
õppematerjalid iseõppijaile
keeleõpikud
Hind:
15,00 EURTeema
Keeleõpikud alla viimati lisatud:
Lihtne vene keele grammatika harjutuste ja võtmega / Краткая грамматика русского языка с упражнениями и ключом к ним,
TEA Kirjastus, 2003, hind: 20,00 eurot
Kaare Sark, YY KAA KOO 1. osa,
ESKO Koolitus, 1994, hind: 4,00 eurot
Leena Silfverberg, Eila Hämäläinen, Maria Mullonen, Puhutaan suomea. Говорим по-фински. Govorim po finski 1. osa,
Karjala, 1992, hind: 4,50 eurot
Fiona Chandler, Katie Daynes, Nicole Irving, Saksa keel on imelihtne. Saksa keele kiirkursus algajatele,
Egmont Estonia, 2002, hind: 15,00 eurot
Minu esimene inglise keele õpik. 1000 sõna ja 1000 pilti algajale inglise keele õppijale,
Valgus, 2003, hind: 16,00 eurot
Viivi Maanso, Viivi Rukki, Eesti keele õpik VI klassile,
Koolibri, 1994, hind: 4,00 eurot
Aino Düna, Harjutustik kirjutamisraskustega õpilastele. 2. osa, Suluta kaashäälikute (m, l, n, r, s, v, h, j) pikkuste vastandamine,
Valgus, 1989, hind: 5,00 eurot
Mare Müürsepp; toimetaja Tiiu Haljamaa, Meie keel 2. Õpetajaraamat,
Koolibri, 1996, hind: 7,00 eurot
Leelo Kingisepp, Kadi Salu, Kadi Kaljola, Mängime eesti keeles. Metoodiline juhend eesti keele õppeks peredes,
Avatud Hariduse Liit, 1999, hind: 5,00 eurot
К. П. Алликметс, А. А. Метса, Поговорим, поспорим: учебное пособие по развитию коммуникативных умений для IX-X классов общеобразовательной школы,
Валгус, 1988, hind: 5,00 eurot
Keeleõpikud all on 1229 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!