Šamanismi ajalugu Šamanismi areng Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Šamanismi ajalugu. Šamanismi areng ja levik, Koostas: Maya, Tiit Teras 2021 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Gustav Raud. Näituse kataloog. Ok..""Küpsised""Pillimees""Hirmunud tütarlaps""Vana Egiptus""Laulik VI klassile""Laps on ime""Laule""Võlukunsti värv""Richard Uutmaa""Eesti grammatika""Tere, Ruby! Teekond arvuti sisemus..""Mullumuiste""Taevalindlased ja kirveslased. Ees..""Praktiseerime reiki't""Raamat nimedest A-Y. Nimeseadus""Veljo Ranniku - Eesti looduskaitse..""Lihtne aiatööraamat""Puuvilja- ja marjasordid. Soovitus..""Kurja Nõu Mägi. Kaks jutustust""Emadepäev""Terapeut""Bagdadi!""Öö ja udu liiga""Loorikaravan""Laulik IV""800 salanippi naistele, mis järgi..""Ümera jõel""Kaunimad laulud""Tere päevast! 1. osa. Töövihik...""Dekoratiivne sepis Tallinna arhite..""Siluett 1972 I""Liiklusseadus ja liiklusmärgid 20..""Kohane kättemaks""Vargus""Sustainable development. Culture. ..""Pikker 1987/8""Minu võlumuinasjutud""Elu tuli""Seltskonnatantsud ja tantsumängud""Dannebrogi lipu all. Taani vabatah..""Keskkonnakaitse meetodid""Laulab Maie Tõnso""Lahkudes Charlestonist""Liberalism""Eesti parkide almanahh 3""Tihedalt kooselamise teooria""Eesti allikad""Kuningas Oidipus""Hinge vikerkaar""Abielu tervishoiust""Lõbusad ajaviitemängud""Matemaatika ja informaatika. Larou..""Kuidas teha ja esitada ettekannet?""Maailma TOP 10""Valikud elus 4. Inimsuhete tugital..""Anonüümkiri""Et lugeja võiks tulla. Artiklite ..""Kuidas kodustada rebast (ja luua v..""Meri. Fantastiline maailm""Õpilasele põhikooli emakeele lõ..""Ähvardavad jõud. Jutustusi ähva..""Tahan kõike teada""Hitler. Uurimus türanniast""Ahvatlev šantaaž""Истоки""Split 80. dalmatinske šansone""Verejanulised piraadid. Kelkivad ..""Matemaatika õpik-tööraamat I kl..""Üle ööbikupõranda""Suur püsikuraamat. 1800 lille, k..""Jumalad, deemonid ja teised""Hematoloogia""Laule""Matemaatika õpik 3. klassile. II ..""The Disappearing Spoon: And Other ..""Naiste ja meeste ülerõivaste kon..""Armastuseraamat. Ülestõusmine""Minu sõber arvuti. Algajale arvut..""Eesti rahvalaulud II. Antoloogia. ..""Purjetaja sõnaraamat. Inglise-ven..""Kirss aias ja köögis""Suure juhi päevaraamat. Mõttetu ..""Hirundo 2011/1. Eesti Ornitoloogia..""Kuningas Leo imeline uni""Noorte suvepäevad. Laulik. Лет..""SS tegutseb. Dokumentide kogumik S..""Lapsepõlve mõjud""Filosoofilised jutustused""Laste matkaraamat. Ekspeditsioon L..""Stseenid ühest abielust (näidend..""Rahvaravi retseptid. Kolmas kogumi..""Ööbikusalu""Einsteini ütlemisi"
94 tk kogusumma: 939,90 EUR

Teema: Esoteerika
Pealkiri: Šamanismi ajalugu. Šamanismi areng ja levik
Autor(id): Koostas: Maya

Kirjastus: Tiit Teras
Linn:
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789916408889
Lehekülgi: 225

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Suurus:

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Šamanism on väga vana ja on olemas olnud juba väga ammu. Sellest räägitakse siin raamatus, mis on koostatud paljudest internetist väljaotsitud teostest saadud materjalide põhjal. Idee selleks andis filosoofiadoktori Gini Graham Scotti raamatu „The complete idiot´s guide to Shamanism“ lugemine. Et saada täit ülevaadet šamanismist kui maailmavaatest, selle tekkest ja ajaloost, tuli sellest teosest saadud materjalidele lisada veel palju internetist leitud materjale. Eesti keeles on juba olemas Mircea Eliade raamat „Šamanism: Arhailised ekstaasitehnikad“, mis oli üks esimestest põhjalikult šamanismi käsitlevaid uurimistöödest. Populaarsed on olnud Victor Sanchese raamatud „Don Carlose õpetus“ ja „Tolteekide elu ülevaatuse tegemise meetod“, Michael Harneri „Šamaani tee“ ja „Hallutsinogeenid ja šamanism“, Jim De Korne „Psühhedeeliline šamanism“, Serge Kahili King´i „Linnašamaan“. Internetist on siin peale selle välja otsitud paljude šamanismi uurijate, antropoloogide ja teiste huviliste poolt kirjutatud materjale, mis olid kas lihtsalt materjalina internetis avaldatud või raamatuteks kujundatud. Sellel teemal on välja antud palju raamatuid, Tom Cowani raamat „Šamanism: vaimne praktika igapäevaeluks“, Ember Wolfi raamat „Šamaani varjus: side iseenda, looduse ja vaimuga“, James A. Swani raamat „Paiga energia; püha maa oma loomulikkuses ja inimestega ümbritsetuna“, Tom Kowani raamat „Šamanism: vaimne praktika igapäevaelu jaoks“, Mark Levi raamat „Ekstaasi loojad: šamanism ja kaasaegne kunstnik“, Douglas Sharoni raamat „Nelja tuule nõid: lugu šamaanist“, Jeannet M. Geigani raamat „Šamaanirännak: kus kohtuvad šamanism ja psühholoogia“, Cynthia Bendi raamat „Kaasaegse šamaani sünd“, Vladimir Serkini raamatud „Šamaani tähed“, „Šamaani naer“, „Šamaani vabadus“ ja kogumik „Suur raamat šamaanist“. Eskimode šamanismist kirjutab oma raamatus „Šamaanid ajas“ Walter Burkert. Need materjalid annavad huvilistele, kes tänapäeval armastavad šamanismiga tegeleda, vajalikke materjale ja võimaluse tutvuda šamanismi ajalooga.
Käesoleva materjaliga tutvudes näete, et šamanism ei ole teiste religioonide vastu vaenulik, vaid teeb nendega isegi koostööd, õpetades šamanismi harrastajaid pöörduma palvetega ka suurte uskude jumalate poole samal ajal, kui eranditult kõik suured usundid teevad kõik, et inimesi šamanismist võõrutada. Raamatus on andmeid sellest, kuidas nii kristlus, islam kui ka budism šamanismiga tegelejaid kogu ajaloo vältel taga on kiusanud. Siberis kiusasid nõukogude ajal šamanismi taga nii nõukogude võim kui ka budistid, kristlased ja muhameedlased. Nüüd, kui Nõukogude Liit on lagunenud, on Siberis šamanism hakanud taastuma. Raamat räägib ka sellest, kuidas viimasel ajal on kogu maailmas šamanism hakanud uuesti levima. On ju New Age liikumine tegelikult kaasaegne šamanism.


Märksõnad:
Tiit Teras

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Šamanismi ajalugu. Šamanismi areng ja levik, Koostas: Maya, Tiit Teras 2021 | vanaraamat.ee
Šamanismi ajalugu. Šamanismi areng ja levik, Koostas: Maya, Tiit Teras 2021 | vanaraamat.ee
Šamanismi ajalugu. Šamanismi areng ja levik, Koostas: Maya, Tiit Teras 2021 | vanaraamat.ee
Šamanismi ajalugu. Šamanismi areng ja levik, Koostas: Maya, Tiit Teras 2021 | vanaraamat.ee
Šamanismi ajalugu. Šamanismi areng ja levik, Koostas: Maya, Tiit Teras 2021 | vanaraamat.ee
Šamanismi ajalugu. Šamanismi areng ja levik, Koostas: Maya, Tiit Teras 2021 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud