Teema: Keeleõpikud
Pealkiri:
Vene keel. GrammatikaAutor(id): Pille Eslon
Kujundaja: Maaja Kukerman
Kirjastus: Ilo
Linn: Tallinn
Aasta: 2002
Originaalkeel:
ISBN: 9985573846
Lehekülgi: 192
Sari: Ilo miniteatmik
Seisukord: pisut kulunud ja määrdunud kaaned ja lehed, pühendus sees, sisu olemas ja loetav
Mõõdud: 105 × 148 mm
Suurus: taskuformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Miks ütleme inimeste kohta, kes teineteist ei mõista, et nad räägivad erinevates keeltes?
Kas sellepärast, et iga keel nimetab asju, tegemisi ja mõisteid talle omasel moel?
Kui tahetakse soovida kaaslasele edu ettevõtmises ja kõike head, siis ütleb eestlane «kivi kotti!», venelane aga -- «ni puha ni pera!», millele tuleb tingimata vastata «k tsjortu!» (kuradile!) - muidu võib midagi viltu minna.
Kui aga tahetakse soovida, et keegi lahkuks, ütleb eestlane «uks on siin - aiaväravat tead isegi!» ja venelane - «vot tebe bog, a vot i porog» - palveta ja hakka astuma.
Märksõnad
vene keel
grammatika
vene keel
grammatika
käsiraamatud
Sari: Ilo miniteatmik
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Vene keel. Grammatika, Pille Eslon, Ilo 2002Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Keeleõpikud alla viimati lisatud:
Lihtne vene keele grammatika harjutuste ja võtmega / Краткая грамматика русского языка с упражнениями и ключом к ним,
TEA Kirjastus, 2003, hind: 20,00 eurot
Kaare Sark, YY KAA KOO 1. osa,
ESKO Koolitus, 1994, hind: 4,00 eurot
Leena Silfverberg, Eila Hämäläinen, Maria Mullonen, Puhutaan suomea. Говорим по-фински. Govorim po finski 1. osa,
Karjala, 1992, hind: 4,50 eurot
Fiona Chandler, Katie Daynes, Nicole Irving, Saksa keel on imelihtne. Saksa keele kiirkursus algajatele,
Egmont Estonia, 2002, hind: 15,00 eurot
Minu esimene inglise keele õpik. 1000 sõna ja 1000 pilti algajale inglise keele õppijale,
Valgus, 2003, hind: 16,00 eurot
Viivi Maanso, Viivi Rukki, Eesti keele õpik VI klassile,
Koolibri, 1994, hind: 4,00 eurot
Aino Düna, Harjutustik kirjutamisraskustega õpilastele. 2. osa, Suluta kaashäälikute (m, l, n, r, s, v, h, j) pikkuste vastandamine,
Valgus, 1989, hind: 5,00 eurot
Mare Müürsepp; toimetaja Tiiu Haljamaa, Meie keel 2. Õpetajaraamat,
Koolibri, 1996, hind: 7,00 eurot
Leelo Kingisepp, Kadi Salu, Kadi Kaljola, Mängime eesti keeles. Metoodiline juhend eesti keele õppeks peredes,
Avatud Hariduse Liit, 1999, hind: 5,00 eurot
К. П. Алликметс, А. А. Метса, Поговорим, поспорим: учебное пособие по развитию коммуникативных умений для IX-X классов общеобразовательной школы,
Валгус, 1988, hind: 5,00 eurot
Keeleõpikud all on 1229 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!