Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
SeadusesättedAutor(id): Tim Green
Kujundaja: Tarmo Puudist
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2003
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Urve Liivamägi
ISBN: 9985766415
Lehekülgi: 286
Sari: Toimik 5
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 150 × 215 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
#T226# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. VPT
Advokaat Casey Jordan ihkab olla oma ala parim ja tal on selleks olemas kõik eeldused -- nii terav mõistus kui ka ilu. Tema eesmärgiks on osaleda ajakirjanduse esilehekülgedele jõudvates protsessides ja senini on see tal õnnestunud. Ent mida kuulsam klient, seda suurem on ka risk, ning Casey peab endale selgeks tegema, kui kaugele tal tuleb minna
Üle maailma kuulsat õigusteadusprofessorit Eric Liptonit süüdistatakse kauni noore üliõpilase jõhkras mõrvas. Kõik on vapustatud, kui ta tabatakse teel lennujaama, kaasas surnud neiu verine aluspesu. Lipton valib ennast kaitsma ühe oma endistest kõige ambitsioonikamatest ja andekamatest õpilastest Casey Jordani.
Kuid see protsess erines kõikidest teistest. Kusagil lubatud manöövrite ja seadusparagrahvide vahel toimub kohutav pööre. Casey leiab esimest korda oma karjääri jooksul end lõhki kistuna: ühel pool on kohustused vannutatud advokaadina, teisel pool soov, et õiglus pääseks võidule. Ja just siis, kui tal on kiusatus kasutada tõe paljastamiseks privaatset informatsiooni, leitakse veel laipu -- ning Casey Jordanile saab selgeks, et tema võib olla järgmine ohver.
Raamat on sarjast: Toimik, nr.5
Originaalkeelne pealkiri: The letter of law
Märksõnad:
Ameerika
ilukirjandus
põnevusromaanid
kriminaalromaanid
Hind:
4,50 EURTeema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Julie Garwood, Tšempion,
Ersen, 2019, hind: 15,00 eurot
Rex Stout, Kolm ust surmani,
Elmatar, 2004, hind: 7,00 eurot
Erle Stanley Gardner, Viirastusliku varanduse juhtum,
Elmatar, 2004, hind: 5,50 eurot
Bibi Raid, Piruka magus põhi,
Päikese Kirjastus, 2016, hind: 8,00 eurot
Eduard Vilde, Jaanus Vaiksoo, Kuul pähe! 4 krimijuttu,
Tänapäev, 2010, hind: 17,00 eurot
Sam Eastland, Punane kirst. Maailm, mis seisab sõja puhkemise äärel. Stalini salajane relv. Kahtlustäratav surmajuhtum,
Ersen, 2016, hind: 14,00 eurot
Tess Gerritsen, Vilemees,
Ersen, 2008, hind: 11,00 eurot
Birk Rohelend, Sa pead suudlema Silvat,
Helios, 2016, hind: 10,00 eurot
Birk Rohelend, Kuldne laps,
Helios kirjastus, 2018, hind: 4,00 eurot
P. D. James, Vägivaldne surm,
Varrak, 2005, hind: 9,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3895 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!