Valgustaja, Uku Uusbergi, Eesti Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Valgustaja, Uku Uusbergi, Eesti Draamateater 2016 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Eesti NSV floora X""Heegeldatud katted ja õlasallid""Дебют и миттельшпи..""Tööõpetus IV-VI klassile. Metal..""Minu käsitööd 2008/01""Käsitööleht 1993 talv""Aadam õpib maailma tundma. Prants..""20. sajandi näidendeid I""Hea stiil. 500 stiilinõuannet nai..""Ka krokodillil on sõpru""Vanade pargipuude hooldamine""Eesti NSV floora V""Tekstiilid. Tänapäeva käsitöö""Eesti konstitutsiooniõigusest""Kase aasta. Teaberikast lugemist j..""Hirundo 2011/1. Eesti Ornitoloogia..""Sissejuhatus kriminoloogiasse ja h..""Кружевные узоры (Pit..""''Inimene ja jumal'' 1962. Dokumen..""Keskpäevane praam. Filmistsenaari..""Loodusõpetuse töövihik 6. klass..""Kohtupsühhiaatria (õpik õiguste..""Kuus tükkü [näidendid]""Kinnisvaraõiguse ABC. Ülevaade k..""Kui ruumid on täis. Eesti rahva e..""Veeteemaline õpimapp""Korterelamu renoveerimise ja halda..""Näitejuht ja näitleja""Блудные братья""Pisuhänd. Komöödia kolmes vaatu..""1001 looduse imet, mida elu jooksu..""Loodus- ja inimeseõpetus. Töövi..""Inimene, ökosüsteem ja kultuur. ..""Венок из слез души ..""Puude juurde. Puud ja põõsad loo..""Kes on kes William Shakespeare'i t..""Lepinguvälised võlasuhted""Looduskaitse""Sajandi suured staarid""Meie Repertuaar 1987/4. Dramaturgi..""Põhja-Eesti klint. Eesti looduse ..""A guide to EU legal terminology. A..""Таня, Петя и Шарик ..""Vee puhtuse hindamine""Hirundo 2007/1. Eesti Ornitoloogia..""Seitsekümmend loodusmaailma mõis..""Sügavalt Sinu"
47 tk kogusumma: 496,50 EUR

Teema: Näidendid
Pealkiri: Valgustaja
Autor(id): Uku Uusbergi
Kujundaja: Kert Lokotar


Kirjastus: Eesti Draamateater
Linn: Tallinn
Aasta: 2016
Originaalkeel:
ISBN: 9789949938780
Lehekülgi: 128
Sari: Näidendiraamat 24

Seisukord: kaaned kohati kulunud, sisu korras, raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega

Mõõdud: 210x140
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
„Valgustaja“ on eksistentsiaalne teatrirännak.
Vana Teatri Tallinna filiaalis on algamas esietendus „Anton Tšehhovi lugu inimesest“. Käib erakorraline tehniline proov enne esietendust. Tegelasteks on inglise fi loloog Viktor, teatri direktor Viktoria, näitleja Eino Truu, välislavastaja G, kolm üliõpilast, inspitsient, kadunud valgusalajuhataja, nooremvalgusmeister, sõber Semjon ja tema siis ka.
Valgustaja.
Teater võib olla mini-portree ühiskonnast.
Lugu on Usust.
„Valgustaja“ esietendus Eesti Draamateatri väikses saalis 12. detsembril 2015, lavastaja Uku Uusberg. Uku Uusberg (1984) kasutab oma näidendites
pillavalt groteski, absurdi,
Uku Uusberg (1984) kasutab oma näidendites pillavalt groteski, absurdi, hüperbooli, paroodiat, „neisse siseneb elu oma hapruses, nutususes ja koomilisuses. Lisaks ka see, et lavastaja oskab teiste ja enda kirjutatut laval näha“ (Margus Mikomägi „Uku Uusberg – lavastaja, kes ei mahu pähe“ (TMK 2013, 4). Uku Uusbergi näidendites põimuvad nii inimese elu argine ja inimlik pale kui ka olemise põhiküsimused, kõiksuse mõõde. Autorit huvitab samuti teatrimängu fenomen ja teatrielu toimimine. Kõik see kohtub Uusbergi näidendite rikkas ja inspireerivas maailmas.


Märksõnad:
Eesti Draamateater
Näidendiraamat
eesti ilukirjandus
näidendid

Hind: 5,00 EUR
Teema Näidendid alla viimati lisatud:

Jüri Tuulik, Pulmad Abruka moodi,
Eesti Raamat, 1979, hind: 5,00 eurot

Eugene Ionesco, Kiilaspäine lauljatar. Europeia sari,
Perioodika, 1995, hind: 8,00 eurot

Jaan Kruusvall, Jõgi voolab. Pilvede värvid,
Eesti Raamat, 1986, hind: 4,50 eurot

Johann Wolfgang Goethe, Faust (värssdraama),
Eesti Raamat, 1967, hind: 20,00 eurot

Nikolai Gogol, Revident. Komöödia viies vaatuses,
Ilukirjandus ja Kunst, 1946, hind: 4,50 eurot

Merle Karusoo, Olen kolmeteistkümne aastane,
Eesti Raamat, 1989, hind: 8,00 eurot

Eva Koff, Karl Martin Sinijärv, Aino Pervik, Indrek Koff, Kauksi Ülle, Urmas Vadi, Leelo Tungal, Peeter Sauter, Hea sõna. Aastasaja alguse eesti laste- ja noortenäidendeid,
Eesti Teatri Agentuur, 2010, hind: 15,00 eurot

Friedrich von Schiller, Röövlid,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 4,00 eurot

Lydia Koidula, Säärane mulk ehk sada vakka tangusoola. Naljamäng kolmes vaatuses,
Eesti Raamat, 1979, hind: 7,00 eurot

Madis Kõiv, Lõputu kohvijoomine,
Eesti Draamateater, 2008, hind: 5,00 eurot



Näidendid all on 592 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Valgustaja, Uku Uusbergi, Eesti Draamateater 2016 | vanaraamat.ee
Valgustaja, Uku Uusbergi, Eesti Draamateater 2016 | vanaraamat.ee
Valgustaja, Uku Uusbergi, Eesti Draamateater 2016 | vanaraamat.ee
Valgustaja, Uku Uusbergi, Eesti Draamateater 2016 | vanaraamat.ee
Valgustaja, Uku Uusbergi, Eesti Draamateater 2016 | vanaraamat.ee
Valgustaja, Uku Uusbergi, Eesti Draamateater 2016 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud