Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Kaugeim kallas. Meremaa triloogia IIIAutor(id): Ursula K. Le Guin
Kujundaja: Jaan Klõšeiko
Kirjastus: Kunst
Linn: Tallinn
Aasta: 1995
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Krista Kaer
ISBN: 5899201037
Lehekülgi: 238
Sari: Merlini raamatukogu 9
Seisukord: normaalses korras raamat, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 105 × 169 mm
Suurus: väikses formaadis pehmete kaantega
Sisu:
Ged on jõudnud tagasi Roke saarele Võlurite kooli, kuid seekord mitte õpilasena, vaid Arhimaagina. Meremaal aga hakkavad toimuma veidrad sündmused, mida on raske mõista isegi võluritel.
Mööda maid ja meresid käib keegi, kes lubab inimestele surematust ning piiri kaotamist Elavate maa ja surnute valla vahel. Kui aga pole enam surma, kas saab siis olla elu? Või jäävadki kõik varjukujudena igaveseks halli määramatusse ekslema?
Et sulgeda lõhe manalamüüris, on vaja suurt kogemust, tarkust ja väge, aga ka nooruslikku jõudu ja uljust. Nii asuvadki kuningapoeg Arren ja Ged koos teele, üks vastu oma esimesele, teine aga võib-olla oma viimasele seiklusele.
Originaali pealkiri: Farthest shore
Märksõnad:
ameerika ilukirjandus
fantaasiaromaanid
Sari: Merlini raamatukogu
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kaugeim kallas. Meremaa triloogia III, Ursula K. Le Guin, Kunst 1995Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus alla viimati lisatud:
Arkadi Strugatski, Boriss Strugatski, Miljard aastat enne maailmalõppu. Väljasõit rohelisse. Jutustused,
Eesti Raamat, 1987, hind: 5,00 eurot
Lew R. Berg, Tants tulle,
Varrak, 2000, hind: 5,00 eurot
Valiku koostanud ning inglise keelest tõlkinud Mario Kivistik. Toimetanud Heie Treier, Öised külalised. Valik ameerika ja inglise kummitusjutte,
Kunst, 1997, hind: 16,00 eurot
Harry Harrison, Surmailm III,
Varrak, 1998, hind: 12,00 eurot
Indrek Hargla, Palveränd uude maailma,
Varrak, 2003, hind: 15,00 eurot
Stephen King, Carrie,
Katariina, 1997, hind: 4,50 eurot
Poul Anderson, Murtud mõõk,
Fantaasia, 1999, hind: 5,00 eurot
Isaac Asimov, Igaviku lõpp,
Eesti Raamat, 1973, hind: 3,00 eurot
Edzard Schaper, Legend neljandast kuningast,
Kunst, 1995, hind: 2,00 eurot
Wolfgang Hohlbein, Unustatud saar. Kapten Nemo lapsed I,
Kunst, 1995, hind: 3,00 eurot
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus all on 1793 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!