Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Märg kalaAutor(id): Volker Kutscher
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel:
Tõlkija: Tiina Aro
ISBN: 9789949855940
Lehekülgi: 480
Sari: Komissar Gereon Rathi juhtumid
Seisukord: pisut kulunud kaaned, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 143x215
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
"Gereon Rath on uustulnuk nii Berliinis kui ka sealses kombluspolitseis. Äsja linna kolinud noor auahne komissar oli õnnetu eksituse tõttu sunnitud kodulinnast lahkuma. Ta on uues ametis kõrini tüdinud haarangutest ööklubides ja bordellides ning haarab võimalusest, kui satub kogemata silmitsi mõrvajuhtumiga. Kuid nõnda ärritab ta ohtlikku herilasepesa.
Elajaliku piinamise jälgedega tundmatu laip on mõistatus, mille lahendamist mõrvakomisjon ei näi oluliseks pidavat. Aga Rath ei anna järele ning jõuab jälile Vene immigrantide ringkonnale. Vene opositsionäärid üritavad smugeldatud kulla eest relvi osta ja valmistuvad putšiks. Kulda ja relvi jahivad veel teisedki. Armusuhe mõrvarühma stenografeerija Charlyga ja mõrvagrupi siseinfo kasutamine omaenda erauurimise tarbeks ajavad Rathi elu aina segasemaks. Lõpuks saab temast endast kahtlusalune.
Tegu on esimese raamatuga krimisarjast, mille tegevus leiab aset 20. aastate lõpu ja 30. aastate alguse Berliinis. See metropol mõjub oma rutakuses, värvikuses ja lõbujanus imekspandavalt modernsena – keset poliitilisi ja ühiskondlikke murranguid. Juba on esimesi märke kerkivast natsionaalsotsialismist. Viimast peab romaanikangelane veel süütuks asjaks ja lööb sellele käega. Sari on aluseks rahvusvahelisele teleproduktsioonile „Babylon Berlin“."
Originaali pealkiri Der nasse Fisch. Eesti keeles
Märksõnad
ilukirjandus
Komissar Gereon Rathi juhtumid
Hind:
7,00 EURTeema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Henry Rider Haggard, Lysbeth,
Kuldsulg, 1995, hind: 3,00 eurot
Isad. Talmudi 4. osa 9. traktaat (traktaadid),
Perioodika, 1990, hind: 3,00 eurot
Oskar Luts, Mälestused I,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 4,00 eurot
Oskar Luts, Mälestused III,
Eesti Raamat, 1965, hind: 5,50 eurot
Georges Simenon, Maigretl läheb silme ees mustaks,
Kuldsulg, 1995, hind: 4,00 eurot
Ellen Steiber, Vingerdis,
Varrak, 1998, hind: 4,50 eurot
Ülo Kesker, Pärast ülimagusat vahekorda... paugupealt manalasse. Ja teisi lugusid,
2003, hind: 4,00 eurot
Max Frisch, Montauk,
Varrak, 1997, hind: 6,00 eurot
Peter S. Beagle, Viimane ükssarvik,
Kupar, 1993, hind: 4,00 eurot
Maj Sjöwall, Per Wahlöö, Naerev politseinik,
Kuldsulg, 1994, hind: 4,00 eurot
Ilukirjandus all on 22532 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!