Island Vulkaanid, jää ja Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Island. Vulkaanid, jää ja üksindus. Ekstreemne jalgrattamatk, Christian E. Hannig, Olion 2010 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Oi, Juku!""Erilised III""Kumnje lõdvestus. Teooria, etteva..""Reisid talvest kevadesse""Kust küll lapsed tulevad?""Vormsi Detektiivid ja Ruhnu karu""Võta isiklikult. Gruusia keele tu..""Lapse tervis""Klaver katusel ehk me lasnamäelas..""Põrsapõli""Igasugused lood""Lihtne kaloriraamat II""Märg kala""Omariikluse taastamise kogemus tä..""Detektiiv Luuker Leebesurm 7: Nurj..""Esimene kooliraamat (2. osa). Tal..""Seal, kus lõpeb vikerkaar""Nuustaku naljalood""Nõidade ja võlurite klubi. Maski..""On lipurivis malevlaste viirud""Astronoomilisi vaatlusi. Tööjuhi..""Valik luuletusi""Kirikutrepil""Mehaanilised võnkumised ja lained""Pinocchio""Postuumselt rehabiliteeritud""Teatriromaan. Europeia sari""Ühe hingetõmbega""Auggie Wreni jõulujutt""Johann Köler 1826-1899. 14 reprod..""Ellujäämise õpetus VII""Veriapelsin""Niplisehted ja aksessuaarid. I / B..""Krati nimi oli Peetrus""Keskaegne maailm""Burda Style 2020/10 (Бурда)""Emotsioon. Sentimenditeooria""Kiusatusse. Triloogia ''Ajastu ahv..""Elevandi kõuehüüd""Kaika Lainest Vangani. I. Rahvamed..""Idamaa horoskoop""Kriimkõrva Porgandid ja teisi lõ..""Pildivihik (4. osa)""Mees ja naine""Karla küla läbi sajandite""Heatahtlik elevant, sassis kass ja..""Surm lõpetab kõik""Bioloogia põhikoolile III""Minu esimene sõnaraamat""National Geographic 2001 July. Vol..""Euroscepticism in small EU member ..""Üldmaateadus gümnaasiumile""5000 pärlit""Viimane mohikaanlane""Komödiandid""Dovlatovi kolm linna""Kolm põrsakest (6 puslet)""Võta vabalt""1+1 (luuletused)""Piruka magus põhi""Paradiisi otsinguil. Paradiis ja i..""Raudne Gustav""Ideaalne pruut""Sinule elatud elu. Üks raamat Pii..""Andekas mr. Ripley""Inglise-eesti füüsikasõnaraamat.."
66 tk kogusumma: 558,90 EUR

Teema: Sari: Maailm ja mõnda
Pealkiri: Island. Vulkaanid, jää ja üksindus. Ekstreemne jalgrattamatk
Autor(id): Christian E. Hannig
Kujundaja: Andres Tali, Tiina Sildre


Kirjastus: Olion
Linn: Tallinn
Aasta: 2010
Originaalkeel: saksa keel
Tõlkija: Andreas Ardus
ISBN: 9789985666418
Lehekülgi: 144
Sari: Maailm ja mõnda

Seisukord: heas seisukorras raamat

Mõõdud: 140 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
# VP

Paeluv jutustus ekstreemratturitele ja Põhjamaade armastajatele. Island, saar tulest ja jääst, liustike ja geisrite, kaljude ja õitsvate aasadega – individualistile Christian E. Hannigile, kes tunneb ennast üksildastes maakohtades kõige paremini, on see täiuslik maa, kus reisida.

Ta sõidab jalgrattaga ümber saare, marutuuled ja peaaegu lakkamatu vihm teevad talle raskusi, aga ikkagi kiindub ta üha enam tuultest räsitud saaresse koos selle armastusväärsete elanikega.

Originaali pealkiri Island - Vulkane, Eis und Einsamkeit. Eesti keeles

Märksõnad
jalgrattamatkad
loodus
vulkaanid
geisrid
liustikud
eluolu
Island
reisikirjad
Maailm ja mõnda

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Sari: Maailm ja mõnda alla viimati lisatud:

Erna Tšeban, Draakonite maal,
Eesti Raamat, 1989, hind: 3,00 eurot

Thor Heyerdahl, Kon-tiki ekspeditsioon,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 6,50 eurot

Alain Bombard, Vabatahtlik merehädaline (reisikirjeldus),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1961, hind: 6,00 eurot

Peter Freuchen, Minu Gröönimaa noorus,
Olion, 1999, hind: 18,00 eurot

Bruno Baumann, Garuda hõbepalee. Tiibeti viimase saladuse avastamine,
Olion, 2010, hind: 15,00 eurot

Francis Chichester, Üksinda ümber maailma,
Eesti Raamat, 1973, hind: 7,00 eurot

Sergei Kulik, Saar merede ristmikul. Reisid mööda Madagaskarit,
Olion, 1990, hind: 3,00 eurot

Michel Tauriac, Angkor. Kuulsus, häving, uuestisünd,
Olion, 2004, hind: 20,00 eurot

John Crocker, Fifi jälgedes: Minu seiklused metsikute šimpanside seas,
Hea Lugu, 2018, hind: 12,00 eurot

Bernhard Grzmek, Michael Grzmek, Serengeti ei tohi surra,
Eesti Raamat, 1976, hind: 8,00 eurot



Sari: Maailm ja mõnda all on 172 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Island. Vulkaanid, jää ja üksindus. Ekstreemne jalgrattamatk, Christian E. Hannig, Olion 2010 | vanaraamat.ee
Island. Vulkaanid, jää ja üksindus. Ekstreemne jalgrattamatk, Christian E. Hannig, Olion 2010 | vanaraamat.ee
Island. Vulkaanid, jää ja üksindus. Ekstreemne jalgrattamatk, Christian E. Hannig, Olion 2010 | vanaraamat.ee
Island. Vulkaanid, jää ja üksindus. Ekstreemne jalgrattamatk, Christian E. Hannig, Olion 2010 | vanaraamat.ee
Island. Vulkaanid, jää ja üksindus. Ekstreemne jalgrattamatk, Christian E. Hannig, Olion 2010 | vanaraamat.ee
Island. Vulkaanid, jää ja üksindus. Ekstreemne jalgrattamatk, Christian E. Hannig, Olion 2010 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud