Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Minu abikaasa valeAutor(id): Emma Davies
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel: inglise keel
ISBN: 9789949827671
Lehekülgi: 288
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 208x140
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Kui ma avastasin, et Pevensey maja on müüki pandud, teadsin, et olen leidnud võimaluse, kuidas mu perekond saaks vaba olla, ja ei kõhelnud.
Nüüd tean, et oleksin pidanud kõhklema...
Kui Thea näeb, et tema perekonna endine kodu – ilus vana pastoraat väikeses külas, kus tema ja ta lapsepõlve armastus, praegune abikaasa Drew, üles kasvasid – on müügis, teab ta, et peab selle endale saama. Tema vanemad kolisid sealt ootamatult minema, kui ta oli üheteistkümneaastane, aga sealse lapsepõlveajaga seostuvad õnnelikud mälestused. Drew ei ole nii veendunud, aga Thea on kindel, et see on nende kahe lapse kasvatamiseks täiuslik koht.
Kui viimased kastid saavad lahti pakitud, ei leia Thea kuidagi asu. Ta oli arvanud, et kolimine muudab nad lähedasemaks, aga Drew jääb iga päevaga aina kaugemaks. Ja miks lähevad vanad sõbrad teisele poole teed, kui teda tulemas näevad?
Üksinda ringi uidates maja kriiksuvates koridorides, kus ta oli lapsena hundirattaid visanud, libistab Thea ühelt kunagiselt peidupaigalt puitliistu. Piisab vaid ühest pilgust tuhmunud kohaliku ajalehe väljalõikele, et tema maailm kõikuma lüüa.
Ei kulu kaua aega, kuni uudis skandaaliks paisub ja kogu küla tema vastu pöörab. Thea elu on vabalangemises, kui tema pea ja süda võitlevad, kas võtta süüdistus omaks või tõendada oma süütust. Ta on kindel ainult kolmes asjas: tema abikaasal on saladus, tema idülliline lapsepõlv oli üks suur vale ja nad poleks tohtinud mingil juhul siia tagasi kolida...
Originaali pealkiri My Husband's Lie. Eesti keeles
Märksõnad:
Ersen
ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Minu abikaasa vale, Emma Davies, Ersen 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Koostanud: Carol Kelly-Gangi, Jude Patterson, Mõtteteri õppimisest ja õpetamisest,
Ersen, 2006, hind: 4,00 eurot
J. F. Dalberg, Palgasõdur. Mäng valge surmaga,
Stella, 1997, hind: 3,00 eurot
Arnold Bennett, Trumpäss,
Kuldsulg, 1996, hind: 4,50 eurot
Per Wahlöö, Veoauto,
Eesti Raamat, 1989, hind: 1,00 eurot
Juhan Liiv, Ööl on üheksa poega,
Eesti Raamat, 1996, hind: 9,00 eurot
Terje Tõeveer, Surmaga kurameerimas,
Eesti Raamat, 1968, hind: 4,00 eurot
Koostanud Heiki Raudla ja Ringa Raudla, Aforismide hõbevara,
Ilo, 2006, hind: 7,00 eurot
Ülo Keel, Meie keset elu,
Ülo Keel, 2008, hind: 14,00 eurot
Marvin Albert, Roosa Panter,
Katherine, 1992, hind: 2,80 eurot
Aimée Beekman, Viinakuu,
Eesti Raamat, 1975, hind: 3,50 eurot
Ilukirjandus all on 23282 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!