Küülikud ja maod Filosoofiline Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Küülikud ja maod. Filosoofiline muinasjutt, Fazil Iskander, Perioodika 1989 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Kadunud maailm. Maracoti sügavik""Rebasemäe kamp teeb ajalugu""Unustamatu suudlus""Teisipäevanaised""Kõhule pai""Viimane kustutab tule""Maksuametniku surm""Igavesti sõbrad""Kuidas lahendada ülesannet. Metoo..""Aiasaaduste ja seente hapendamine""Eesti suurliblikate määraja. I. ..""Tunne oma kassi. Kassi käitumise ..""Maria Stuart""Kuidas elab taim""Kolmas saladus""Dorian Gray portree. Eesti Päeval..""Päikeselinn""Sannikovi maa""Kaarina ja võluvärgid""Zooloogilisi ekskursioone. Käsira..""Laste ja noorte psühhoteraapia""Edevuse laat I. Romaan ilma kangel..""Kadunud lapsepõlve saladus""Cosette""Habakuk Jephsoni ülestunnistus. J..""Crazy. Noorsoojutustus""Salajaki lahing. Jarmalandi krooni..""Sulnis Saara""Prügivedaja surm""Rändur Taran""Tweenies. Doodles puu otsas""Dracula. Esimene raamat""Pruudivalvur""Hirmuhaigla""Pöial-Liisi""Saabastega kass""Introverdi kaitseala""Juku, Kalle ja laivanhaltia Tallin..""PS. Pariisist""Mesilane Maia. Appi, karu!""Nutikas beebi.Kutsikad""Passioon""Külakoolikell""Põhjus elada""Teine lisaaeg""High Stakes""Ainuke""Helle ja Malle""Enneolematu võidujooks""Põld""Üle läve. Loodus meie ümber""Kungla kuningriik""Eleanor & Park""Suured ja väikesed""Lihtsalt spagetipoiss""Millest küll jutustavad need loom..""Kallis Mikael""Kuidas uus beebi majja tuli""101 päkapiku tööd""Kuldkiharake ja kolm karu""Jakobi väga hästi õnnestunud pl..""Ümbermaailmareis. Jutud lastele""Tweenies. Imelamp""Vesikiil ja sipelgas""Eluihk""Kümme keerusaia""Saffy ingel""Kaotatud sõna""Minu pusleraamat. Lemmikpildid""Kriipsupoiss I jalutuskäik""Härra Huu kolib ära""Märg kala""Arva ära, kes elavad metsas?""Noateral""Mõmmi matemaatika""Mary Poppins avab ukse""Lumivalgeke. Jutulill""Ütle mulle, kuidas!?""Härra Huu saab naabri""Isemoodi tähestik""Kodulugu III. Kodulooline lugemik"
81 tk kogusumma: 772,80 EUR

Teema: Sari/Perioodika: Loomingu Raamatukogu (LR)
Pealkiri: Küülikud ja maod. Filosoofiline muinasjutt
Autor(id): Fazil Iskander
Kujundaja: Jüri Kaarma


Kirjastus: Perioodika
Linn: Tallinn
Aasta: 1989
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: Virve Krimm
Lehekülgi: 128
Sari: Loomingu Raamatukogu 44-46

Seisukord: normaalses seisukorras raamat

Mõõdud: 140 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Fazil Iskander on sündinud 1929. a. Abhaasias. Temalt on ilmunud viis luulekogu ja 1966. aastal proosaraamatud «Keelatud vili» ja «Heraklese kolmeteistkümnes vägitegu» ning satiiriline jutustus «Kitstuuri tähtkuju».
Huumori kohta on Fazil Iskander öelnud nii: «Selleks et jõuda hea huumorini, peab minema äärmisse pessimismi, vaatama süngesse tühjusesse, veenduma, et ka seal ei ole mitte midagi, ja pöörduma tasapisi tagasi. Jälg, mille see tagasitulek jätab, ongi ehtne huumor.»

Raamat on sarjast: Loomingu Raamatukogu 1989 nr. 44-46

Hind: 5,00 EUR
Otsing autori järgi:

Fazil Iskander, Õnnelike leidude aeg,
Eesti Raamat, 1978, hind: 4,00 eurot

Fazil Iskander, Onu Sandro lood,
Eesti Raamat, 1976, hind: 4,50 eurot

Fazil Iskander, Tšegemi Carmen. Baarimees Adgur,
Perioodika, 1987, hind: 5,00 eurot

Fazil Iskander, Kitstuuri tähtkuju,
Perioodika, 1967, hind: 2,50 eurot

Teema Ilukirjandus alla viimati lisatud:

Anton Hansen Tammsaare, Elu ja armastus,
Eesti Raamat, 1966, hind: 5,00 eurot

Agatha Christie, Poirot Oriendis. Kolm lugu,
Varrak, 2007, hind: 18,00 eurot

Andrus Kasemaa, Minu viimane raamat,
Varrak, 2014, hind: 8,00 eurot

Carter Brown, Blondiin hädas,
Katariina, 2001, hind: 4,00 eurot

Carter Brown, Pomm,
Katherine, 1993, hind: 3,00 eurot

Ross Macdonald, Must raha. Lew Archeri juurdlus,
Katariina, 2002, hind: 4,00 eurot

Anthony Burgess, Kellavärgiga apelsin. XX sajandi romaan,
Eesti Päevaleht, Mediasat Group, 2005, hind: 12,00 eurot

Michael Crichton, Sauruste park,
Kupar, 1994, hind: 7,00 eurot

Annika Anton, Draakonineitsi hingepärlid,
Hea Tegu kirjastus, 2018, hind: 14,00 eurot

Mihhail Šolohhov, Vaikne Don I-II,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 9,00 eurot



Ilukirjandus all on 23700 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Küülikud ja maod. Filosoofiline muinasjutt, Fazil Iskander, Perioodika 1989 | vanaraamat.ee
Küülikud ja maod. Filosoofiline muinasjutt, Fazil Iskander, Perioodika 1989 | vanaraamat.ee
Küülikud ja maod. Filosoofiline muinasjutt, Fazil Iskander, Perioodika 1989 | vanaraamat.ee
Küülikud ja maod. Filosoofiline muinasjutt, Fazil Iskander, Perioodika 1989 | vanaraamat.ee
Küülikud ja maod. Filosoofiline muinasjutt, Fazil Iskander, Perioodika 1989 | vanaraamat.ee
Küülikud ja maod. Filosoofiline muinasjutt, Fazil Iskander, Perioodika 1989 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud