Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Ohtlik piirkondAutor(id): Jack Higgins
Kujundaja: Ülo Emmus
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Maia Planhof
ISBN: 9789985657140
Lehekülgi: 256
Sari: Mirabilia
Seisukord: normaalses korras raamat, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 139 × 200
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
#T292#
Julgeolekurühma liikmele Sean Dillonile algab lugu rutiinse passikontrolliga. Ent sündmused, milleni see viib, on veristest verisemad. Mees, kelle ta Heathrow´ lennujaamas peatab, on Caspar Rashid, sündinud ja kasvanud Inglismaal, kuid perekonnasidemed seovad teda beduiini hõimuga, kes on ägedalt kinni endistes aegades. Rashidi kolmeteistkümneaastane tütar Sara on röövitud Rashidi isa poolt ja viidud Iraaki, et panna ta abielluma mehega, kes on Lähis-Ida kardetumaid terroriste ja keda tuntakse Jumala Haamri nime all. Dillonil on selle hõimuga omad kokkupõrked olnud ja kui murest murtud mees palub tema abi, näeb Dillan selles võimalust mõnede vanade arvete klaarimiseks. Kuid tal pole aimugi kohutavast sündmusteahelast ega ka halastamatutest vaenlastest, keda ta seeläbi endale saab. Enne kui tema reis on tehtud, hukkub palju mehi - ja Dillon võib olla üks neist.
Sari: Mirabilia
kriminaalromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ohtlik piirkond, Jack Higgins, Eesti Raamat 2009Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Kristina Ruder, Mitte üksnes sõnad,
Kirjastus Kröösus, 2021, hind: 15,00 eurot
Jane Austen, Emma,
Kupar, 2002, hind: 21,00 eurot
Tadhg Mac Dhonnagáin, Proua Lazare,
Varrak, 2023, hind: 24,00 eurot
Jaan Kross; peatoimetaja Ülo Tedre; toimetaja Helju Nigols, Wikmani poisid,
Virgela, 1998, hind: 24,00 eurot
Roberto Calasso, Kadmose ja Harmonia pulmad,
Varrak, 2002, hind: 24,00 eurot
Charlotte Bronte, Jane Eyre,
hind: 7,00 eurot
Alessandro Manzoni, Kihlatud,
Eesti Raamat, 1997, hind: 16,00 eurot
James Baldwin, Giovanni tuba. Europeia sari,
Perioodika, 1993, hind: 7,00 eurot
Jack London, Martin Eden,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 7,00 eurot
Barbara Cartland, Auvõlg,
AS Singoni, 1997, hind: 6,50 eurot
Ilukirjandus all on 23843 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!