Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Mõrv virsikuvormigaAutor(id): Joanne Fluke
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
Tõlkija: Krista Eek
ISBN: 9789916171677
Lehekülgi: 336
Sari: Hanna Swenseni mõrvamüsteerium
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 200x143
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
"Istudes veebruaris oma pooltühjas Cookie Jari kohvikus, võib Hannah Swensen ainult loota, et uue Magnolia Blossomi kohviku populaarsus on kõigest mööduv trend. Hiljuti Georgiast Lake Edenisse kolinud Shawna Lee ja tema õe Vanessa Quinni vastavatud äri muudab Hannah’ meele tusaseks ja jätab tema äri kahjumisse.
Väikelinna suursündmuseks on aga Hannah’ äripartneri Lisa eesolevad pulmad. Õnnetuseks juhtub nii, et Lisa isa kutsub pulma ka Shawna Lee, kes lubab tuua magustoidulauale oma lõunapärase virsikuvormi. Lugu saab vürtsi, kui Shawna Lee ise ja Hannah’ üks kallimatest, detektiiv Mike Kingston, pulma üldse ei ilmugi. Kui Hannah silmab pärast pidu Magnolia Blossomi aknas valgust, läheb ta asja uurima ‒ ja leiab eest Shawna Lee surnukeha.
Lake Edenis teavad kõik, et Cookie Jari äri on hinge vaakumas ja seetõttu satub ka Hannah kahtlusaluste nimekirja …
Raamatust leiad ka tosina põnevaid maiustuste retsepte!"
Märksõnad:
Tänapäev
Hanna Swenseni mõrvamüsteerium
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Mõrv virsikuvormiga, Joanne Fluke, Tänapäev 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Taylor Adams, Pääsu pole,
Pegasus, 2018, hind: 15,00 eurot
Darja Dontsova, Eeva aadamaülikond,
Ersen, 2016, hind: 14,00 eurot
Eeva Tenhunen, Mustad kalad,
Eesti Raamat, 1997, hind: 7,00 eurot
John Gardner, Keegi ei ela igavesti,
Eesti Raamat, 1997, hind: 7,00 eurot
A. Conan Doyle, Baskervilleide koer. Jutustused Sherlock Holmesist,
Eesti Raamat, 1973, hind: 8,00 eurot
Kate Johnson, Surm saabub Cornwalli,
Varrak, 2023, hind: 17,00 eurot
Jane Harper, Looduse jõud,
Varrak, 2022, hind: 23,00 eurot
Simon Mason, Mõrv novembris. Uurija Wilkinsi krimisari,
Varrak, 2023, hind: 26,00 eurot
Jussi Adler-Olsen, Pudelpost,
Pegasus, 2015, hind: 25,00 eurot
Thomas Harris, Voonakeste vaikimine,
Katherine, 1995, hind: 16,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 4028 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!