Liblikapüüdja Eesti Päevalehe romaaniklassika, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Liblikapüüdja. Eesti Päevalehe romaaniklassika, John Fowles, Eesti Päevaleht 2008 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Suvi vanaema juures""Eesti Tennis 100""Kuri Karjas""Charles Laughton""Eesti spordi aastaraamat 2019""Mullivabalt. Eesti meesametnike sa..""Kes te olete, jukagiirid?""Maailma maad ja rahvad. Tänapäev..""Tartumaa Ilp ja tema «sulased»""Vene-eesti õppesõnastik. Рус..""Телевизор Кварц 306...""See on rohi…""Elektrilised käsitööriistad""Surmast tugevam. Vilhelmine Klemen..""Blood Relatives""Kuts""Idioot I-II""Sakala kalender 1990""Maailma Kaubandusorganisatsiooni a..""Inglite valguses""Autoaabits""Kambja kihelkonna ajalugu""Üldine ajalugu 41""Rasedus ja tervis""Vigurivänt""Nalja nabani. Anekdoodid Ivar Kall..""Working Papers in Economics""Mees ja poiss""Kulla võim""Banaan pesumasinas. Anekdoodid""Suur Prantsuse revolutsioon 1789-1..""Lugusid Siversitest ja Heimtalist""Väljatõugatu""Linnulennul Eesti ajaloost""Esko Lepa eksliibrised""Juhtimise alused""Jagatud saladused""Saladuslik naine""Mälestused""Teater 1939/9. Lavakunsti ja -kirj..""Kuningas Saalomoni kaevandused. Se..""Tundmatu Eesti Vabariik""Ajalugu gümnaasiumile I. Humanita..""Totu saar""Terav pilk. Julgus muuta kurssi""Õnnelik lõpp""Ita Ever""Aavo Pikkuus (jalgrattur)""Kojutulek""Sõda ja rahu III""Ulgvel ja umbes. Poole sajandi haj..""St. Mildred""Maailma ajaloo tähtsündmused ja ..""Tuglase leek loidab. Tuglase Selts..""Rahvaravi retseptid. Seitsmes kogu..""Pipa Lupina ja tema puutüvemaja v..""Piir""Vaimulikust perspektiivist I""Имитируем поверхн.."
59 tk kogusumma: 581,79 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Liblikapüüdja. Eesti Päevalehe romaaniklassika
Autor(id): John Fowles

Kirjastus: Eesti Päevaleht
Linn: Tallinn
Aasta: 2008
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Urve Hanko
ISBN: 9788498199628
Lehekülgi: 251
Sari: Eesti Päevalehe romaaniklassika 61

Seisukord: heas korras kilepakendis raamat

Mõõdud: 152 × 219 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
#
«Liblikapüüdja» räägib seltsimatust mehest-liblikapüüdjast, kes röövib kunstitudengist neiu ja hakkab teda oma üksildases maamajas kinni hoidma kui oma kollektsiooni kõige kaunimat, haruldasemat eksemplari.

Romaanis käsitletud sündmusi jutustatakse kahest erinevast vaatevinklist – minajutustaja Frederick Cleggi pilgu läbi nähtuna ja Miranda Grey päeviku kaudu. Teose põhiideeks on vabadus, mille tõeline väärtus selgub alles selle kadumisel.

Sari: Eesti Päevalehe romaaniklassika nr 61

Originaali pealkiri: The Collector

Märksõnad:
maailma romaanid ja jutustused
inglise ilukirjandus

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Otsing autori järgi:

John Fowles, Eebenipuust torn,
Perioodika, 1981, hind: 5,00 eurot

John Fowles, Maag,
Varrak, 2019, hind: 28,00 eurot

John Fowles, Prantsuse leitnandi tüdruk,
Varrak, 2006, hind: 18,00 eurot

John Fowles, Prantsuse leitnandi tüdruk,
Eesti Raamat, 1988, hind: 3,00 eurot

John Fowles, Eliduc. Armetu Koko. Mõistatus,
Perioodika, 1992, hind: 2,50 eurot

John Fowles, Maag,
Varrak, 2005, hind: 31,00 eurot

John Fowles, Maag,
Varrak, 2005, hind: 24,00 eurot

John Fowles, Maag,
Varrak, 1997, hind: 26,00 eurot

John Fowles, Liblikapüüdja,
Eesti Raamat, 1996

John Fowles, Eebenipuust torn,
Varrak, 2002

John Fowles, Liblikapüüdja,
Eesti Raamat, 1996

Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Erich Maria Remarque, Lissaboni öö,
Tänapäev, 2006, hind: 16,00 eurot

Irene Némirovsky ; toimetanud Kaia Sisask ; eessõna: Myriam Anissimov, Prantsuse süit,
Hea Lugu, 2012, hind: 8,00 eurot

Jackie Collins, Võimalused I-II,
Ersen, 1999, hind: 8,00 eurot

Pascale Noa Bercovitch, Delfiini naeratus,
Tormikiri, 2002, hind: 5,00 eurot

Walter Scott, Quentin Durward,
Olion, 1998, hind: 8,00 eurot

Karen Robards, Senaatori naine,
Ersen, 2001, hind: 6,00 eurot

Jetta Sachs-Collignon, Isabella dEste. Renessansi särav täht. Ajalooline romaan,
Kunst, 1999, hind: 5,00 eurot

Cindy Holbrook, Toimetanud: Marissa Milano, Kadunud kosilased,
Odamees, 2002, hind: 6,00 eurot

Christin Lore Weber, Altarimuusika,
Kupar, 2001, hind: 4,00 eurot

Kostas Asimakopulos, Õhtukellad,
Kupar, 2000, hind: 5,00 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7210 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Liblikapüüdja. Eesti Päevalehe romaaniklassika, John Fowles, Eesti Päevaleht 2008 | vanaraamat.ee
Liblikapüüdja. Eesti Päevalehe romaaniklassika, John Fowles, Eesti Päevaleht 2008 | vanaraamat.ee
Liblikapüüdja. Eesti Päevalehe romaaniklassika, John Fowles, Eesti Päevaleht 2008 | vanaraamat.ee
Liblikapüüdja. Eesti Päevalehe romaaniklassika, John Fowles, Eesti Päevaleht 2008 | vanaraamat.ee
Liblikapüüdja. Eesti Päevalehe romaaniklassika, John Fowles, Eesti Päevaleht 2008 | vanaraamat.ee
Liblikapüüdja. Eesti Päevalehe romaaniklassika, John Fowles, Eesti Päevaleht 2008 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud