Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
PutinAutor(id): Alexander Rahr
Kujundaja: Andres Tali
Kirjastus: Olion
Linn: Tallinn
Aasta: 2002
Originaalkeel: saksa keel
Tõlkija: Toomas Huik
ISBN: 9985662970
Lehekülgi: 208
Sari: Persoon
Seisukord: raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned kohati kulunud ning nurkadest pisut katki, leheservad veidi määrdunud, sisu olemas ja loetav
Suurus: tavaformaadis kõvade kaantega raamat
Sisu:
#T061#
Kes on õieti Vladimir Putin? See silmatorkamatu, viisakas venelane pärineb töölisperekonnast. Hariduselt on ta jurist, teenis aastaid KGB-s ning oli Peterburi endise linnapea, demokraatlikult meelestatud Anatoli Sobtšaki hea sõber. Juhatas KGB järeltulijat Föderaalset Julgeolekutalitust FSB-d. Praegune Venemaa president ja vägevuselt teine mees maailmas.
Rahr viib meid Putinile kui inimesele päris lähedale. Mida ta mõtleb? Millised on tema ajendid? Millesse ta usub? Ja kõige tähtsam: kuhu ta Venemaa viib? Neile küsimustele leiab autor vastused presidendi eluloost, tema sõpradelt ja liitlastelt ning rivaalidelt.
Biograafia jaguneb kolme ossa: Putini minevik ja tema karjäär KGB-s, koostöö reformimeelsete poliitikutega Peterburis ning tõus komeedina Kremlisse, mida Rahri väitel oli pikka aega ette valmistatud ja mis polevat asjassepühendatuile üldsegi üllatusena tulnud. Ühtlasi annab raamat Putinist ülevaatliku pildi poliitiliste jõudude vahekorrast Venemaal 21. sajandi algul.
Persoon
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Putin, Alexander Rahr, Olion 2002Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Garri Kasparov, Male kui elu mudel,
Tänapäev, 2009, hind: 16,00 eurot
Arkadi Vaksberg, Aleksandra Kollontai [1872-1952]. Revolutsiooni valküür,
Kunst, 2006, hind: 7,00 eurot
Friedrich Herneck, Albert Einstein (elukäik ja teadustegevus),
Valgus, 1982, hind: 3,00 eurot
Anatoli Vinogradov, Paganini,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 3,40 eurot
Richard Säägi, Minu sõjamälestused. Meenutusi Eesti kaitselahingutest 1943-1945,
Grenader, 2007, hind: 12,00 eurot
Alfonso Signorini, Maria Callas. Liiga uhke, liiga õrn ehk kuidas saavutada peaaegu võimatut pisipõnnidest teismelisteni,
Ersen, 2011, hind: 18,00 eurot
Helen Eelrand, ABBA. Hittideks kirjutatud saatused,
Fookus Meedia, 2011, hind: 14,00 eurot
Elfriede Lender, Minu lastele. Eesti mälu,
Eesti Päevaleht, 2010, hind: 11,00 eurot
Kaja Kann, Helle Laas, Nukukas Helle Laas,
Kultuurileht, 2021, hind: 7,00 eurot
Stefan Zweig, Sigmund Freud,
Athena, 1998, hind: 14,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4558 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!