Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Viimane laevAutor(id): Aliis Jõe
Kujundaja: Britt Urbla Keller
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2017
Originaalkeel:
ISBN: 9789985341674
Lehekülgi: 192
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 200x130
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Üksikemana poja ülikooliküpseks kasvatanud Aliis otsustab vahetada hooldushaigla õe ameti koristajakoha vastu Rootsis, et nii oma lapse arstiõpinguid toetada. Aastaid kitsastes oludes virelenud Aliis on ammu kaotanud usu, et elu talle põnevust ja armastust võiks pakkuda. Kuid laevasõit sihtkohta osutub ootamatult seiklusrikkaks. Kui luksusliku restorani klient kalaluu alla neelab ja teda lämbumisoht ähvardab, suudab üksnes Aliisi kiire ja otsustav sekkumine vana mehe surmasuust päästa. Pööraselt rikas ja mõistatuslik vanahärra kutsub Aliisi oma erihooldajaks ning Rootsi haigla asemel satub naine tööle Prantsusmaa villasse. Üle pikkade aastate on tal aega vaadata tagasi lapsepõlve, mil ta kasvas üles väikeses alevikus, ning otsida lepitust oma vanematega, kas või mõtetes. Samal ajal püüab Aliisi poeg Mathias toime tulla iseseisva eluga Tartus ja üha enam vaevavad teda küsimused oma isa ja vanavanemate kohta, kellest ema talle pea midagi rääkinud pole. „Viimane laev” on eluterve huumoriga kirjutatud südamlik lugu naisest, kes avastab üllatuslikult, et küps iga võib olla mitmes mõttes märksa värvikirevam kui noorus. Raamatule on oodata järge.
Märksõnad:
Varrak
Britt Urbla Keller
eesti
ilukirjandus
romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Viimane laev, Aliis Jõe, Varrak 2017Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Barbara Cartland, Salasadam,
Amor, 2005, hind: 6,00 eurot
Margo Turro, Varjud suves,
Kentaur, 2006, hind: 6,00 eurot
Margo Turro, Varjud suves,
Kentaur, 2006, hind: 4,00 eurot
Alexander McCall Smith, Unenägude Angus. Keldi unenägude jumal,
Eesti Päevaleht, 2007, hind: 6,00 eurot
Breena Clarke, Jõgi, jumala nimel,
Ersen, 2002, hind: 6,00 eurot
Ira Lember, Kohvik pärnade all,
Canopus, 2007, hind: 7,00 eurot
Patricia Cornwell, Julm ja tavatu. Doktor Kay Scarpetta juhtum,
Varrak, 1998, hind: 9,00 eurot
Herta Laipaik, Hauakaevaja lood,
Eesti Raamat, 1991, hind: 7,00 eurot
Jevgeni Tšižov, Tõlge reaalusest,
Tänapäev, 2016, hind: 21,00 eurot
Sayyid Quṭbi; toimetaja Siiri Ombler, teadustoimetaja Helen Geršman, Külapoiss,
Tallinna Ülikool, 2019, hind: 12,00 eurot
Ilukirjandus all on 22546 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!