Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Järvamaa mõisad ja mõisnikudAutor(id): Alo Särg
Kujundaja: Marge Pent
Kirjastus: Argo
Linn: Tallinn
Aasta: 2005
Originaalkeel:
ISBN: 9949415314
Lehekülgi: 178
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 153 × 217
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Rikkalikult illustreeritud ülevaade kõikide teadaolevate ajaloolise Järvamaa rüütlimõisate ajaloost ja tänapäevast alates nende esmamainimisest. Raamatus jutustatakse ka Järvamaa mõisatega seotud tuntumatest baltisaksa aadlikest. Mõisad on esitatud tähestikulises järjekorras; huvilisel aitavad materjalis orienteeruda rüütlimõisate register kihelkonniti ja isikunimede register.
Fotod autorilt ja Jaan Vali arhiivist, retsenseerinud Valdo Praust.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Järvamaa mõisad ja mõisnikud, Alo Särg, Argo 2005Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti ajalugu alla viimati lisatud:
William Tomingas, Mälestused. Vaikiv ajastu Eestis,
Olion, 1992, hind: 17,00 eurot
Voldemar Pinn, Rüütliristi-kandja Harald Nugiseks. Neid oli neli. Jutustus mehest, kes on läbi käinud kolmest põrgust,
1995, hind: 12,90 eurot
Toimetanud: Rein Järlik, Lehte Hainsalu-Sööt, Meie vabaduse mitu nägu. Kogumik lähiajaloost, selle uurimisest ja kajastamisest,
20. Augusti Klubi, 2013, hind: 8,00 eurot
Per Wieselgren, Vasarast haakristini. Eesti 1939-1941,
Kunst, 2002, hind: 9,00 eurot
Koostaja Heino Sepp, Tartu vald. Ma tahaksin kodus olla...,
2001, hind: 12,00 eurot
Henriku Liivimaa kroonika. Eesti lugu,
Eesti Päevaleht, Akadeemia, 2008, hind: 10,00 eurot
Maimu Sabal, Helle Sass, Ene Pihus, Sealpool vaikuse piiri,
Greif, 2018, hind: 25,00 eurot
Enn Tarvel, Lahemaa ajalugu,
Eesti Raamat, 1983, hind: 12,00 eurot
Leho Lõhmus, Nõmme läbi aegade,
Inreko Press, 2001, hind: 9,00 eurot
Sulev Vahtre, Muinasaja loojang Eestis. Vabadusvõitlus 1208-1227,
Olion, 1990, hind: 8,00 eurot
Eesti ajalugu all on 3545 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!